24.08.2020 2 minuty čtení

8 SAMOSTATNÝCH PRIESTOROV V OBCHODNO - LOGISTICKOM CENTRE NA PRENÁJOM - VAJNORSKÁ ULICA

Obchodno-logistické priestory 21.storočia si vyžadujú inovatívne technológie. KNBA Vám ponúka na prenájom 8 samostatných priestorov od 150 m² do 3500 m² pre 8 nájomníkov v moderne zrekonštruovanom obchodno-logistickom centre na Vajnorskej ulici.

Areál obchodno-logistického centra sa nachádza na Vajnorskej ulici v meste Bratislava oproti dealerovi vozidiel BMW AUTO PALACE BRATISLAVA. O celkovej rozlohe 36 000 m²  v ktorom je umiestnená hala o rozmeroch 12 000 m². 

Vstup do areálu je od ulice Vajnorská ako aj Stará Vajnorská. Výška haly je od 10 do 12 metrov a v súčasnosti prebieha jej kompletná rekonštrukcia, ktorej súčasťou je aj integrované kúrenie a chladenie. Využiteľnosť haly je na obchodné alebo logistické činnosti. 

 

Súčasťou ponúkaných priestorov sú aj administratívne priestory o rozlohe 800 m² a v prípade potreby je možnosť nadstaviť ďalšie kancelárske priestory nad úroveň haly formou mezonínu. 

Priestory obchodno-logistického centra majú široké spektrum využiteľnosti medzi ktoré hlavne patrí obchod, zábava, logistika a skladovanie, ale aj automotív ako showroom pre predaj vozidiel a taktiež je vhodná pre segment e-commerce na prevádzkovanie e-hopov, ktoré by chceli mať prestížne predajné priestory kombinované so skladom. 

Priestory obchodno-logistického centra majú taktiež využite okrem obchodno - logistickej oblasti aj na športové alebo zábavné účely, nakoľko práve táto lokalita má obrovský potenciál aj pre tento typ oblasti podnikania.

Veľkou výhodu týchto priestorov pre budúceho nájomcu je možnosť ich prispôsobiť presne na mieru podľa požiadaviek. 

Priestory obchodno-logistického centra sú rozdelené na 8 samostatných priestorov pre možných 8 nájomníkov kde súčasťou každého priestoru je sociálne zázemie. 

Cena nájomného závisí na konkrétnych požiadavkách záujemcu.

Predpokladaný termín dokončenia celého objektu je plánovaný na Október 2020. 

Viac o ponuke nájdete na:  https://www.knba.sk/ponuka-5-sv4

#automotive #akcie #nemovitosti #nemovitostniinvestice #akcioveinvestice #strategie #ohodnoceni #knowhow

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.