23.08.2020 2 minuty čtení

Komerčné Nehnuteľnosti v Bratislave

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava je realitno poradenská spoločnosť, ktorá prináša ponuku komerčných nehnuteľností alokovaných v meste Bratislava so zameraním sa na haly, sklady, obchodné ako aj administratívne priestory.

Naším cieľom je nielen samotná ponuka prenájmu a predaja nehnuteľností, ale aj vytváranie riešení priamo šitých na mieru a pre potreby zákazníka s využitím našich odborných vedomostí a doterajších skúsenosti v oblasti dopravy, logistiky, skladovania, e-commerce ako aj v oblasti automotivu.

​Nie sme štandardná realitná spoločnosť, našou hlavnou pridanou hodnotou je nielen nájdenie vyhovujúceho priestoru pre zákazníka, ale aj jeho prispôsobenie požiadavkám respektíve predstavám, čím preberáme za zákazníka kompletnú agendu týkajúcu sa koordinácie implementovania týchto úprav priestoru do praxe. Z tohto dôvodu máme v našej spoločnosti KNBA vytvorený tím, ktorý na tieto účely využíva metodiku projektového riadenia.

Projektové riadenie využívame hlavne preto, lebo každý takýto prípad je jedinečný a špecifický. Požiadavky a predstavy klientov sú rôznorodé a preto každý jeden prípad riešime individuálne, pričom preberáme komunikáciu medzi prenajímateľom a budúcim nájomcom a z tohto dôvodu si musíme dôsledne naštudovať všetky informácie o nehnuteľnosti prenajímateľa (resp. vlastníka) ako aj špecifiká na priestorové požiadavky od budúceho nájomcu. 

Neoddeliteľnou súčasťou našej ponuky je aj spolupráca s projekčnou ako aj stavebnou spoločnosťou prostredníctvom, ktorých vieme  tieto zmeny zrealizovať a v prípade, že budúci nájomca nie je schopný prispôsobenie priestoru zafinancovať, v takýchto prípadov mu ponúkame možnosť prefinancovania celej investície a následné jej rozpočítanie do budúcich období formou splátkového kalendára.

Máme za sebou úspešne zrealizované projekty pre náročných klientov a o tom, že naši zákazníci boli spokojní s výsledkom našej práce svedči aj skutočnosť, že s niektorými naďalej pokračujeme v spolupráci a zabezpečujeme im služby týkajúce sa dennej operatívy ich core businessu.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.