20.08.2020 2 minuty čtení

GB Algotech - AIF Alternativní investiční fond - drobná úrpava na AOS -GB ALGO

Tak máme po čtyřech pracovních dnech (ano je to málo, ale zase není to úplně nový systém), kdy jsme testovali drobnou úpravu AOS, který jsme uvedli do provozu již v červenci. Zhodnocení za červenec není až tak podstatné, ale proč se nepochválit - 69%

Tak máme po čtyřech pracovních dnech (ano je to málo, ale zase není to úplně nový systém), kdy jsme testovali drobnou úpravu AOS, který jsme uvedli do provozu již v červenci. Zhodnocení za červenec není až tak podstatné, ale proč se nepochválit - 69% za měsíc. Podstatná je hlavně funkcionalita, a to si zase musíme přiznat, pořád je co vylepšovat. Klíčová je neustále se zvyšující propracovanost money managementu.

V pondělí 15.8. 2020 jsme spustili lehce poopravenou verzi s tím, že hlavní úprava spočívá v money managementu a přestože cíl je 10% na měsíc, tak AOS si s tímto cílem poradil za necelé 4 dny. Bude opravdu zajímavé sledovat, jak si povede v následujích 15 ti pracovních dnech. Zatím řeší všechny nastálé situace podle předpokladů.

Domnívám se, že jsme získali dalšího dobrého pomocníka do týmu, který umožňuje diverzifikvat rizika .

AOS využíváme jako jeden z investičních nástrojů v našem Alternativním investičním fondu. Dá se říct, že naše AOS jsou nejvýkonější součástí našich investičních strategií, ale není třeba je přeceňovat, hlavní je diverzifikace. I ten nejlešpí může selhat a zkušenost říká, že žádný program nefunguje na 100%. Aktuálně tedy zůstává dokončení poslední fáze money mangementu. Ale i tak se již dlouho jedná o významnou složku při dosahování našich celkových výsledků.

Naše AOS poskytujeme i individuálním uživatelům, stačí se zeptat.-)


 

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.