19.08.2020 2 minuty čtení

Vypnout myšlenky na povel nefunguje

Máte někdy problém uklidnit myšlenky? Vypnout hlavu? Já ano, znám to po dlouhém dni. Tělo je unavené, hlava přetížená, ale přesto nemůžu usnout… nebo se naopak ještě na něco v klidu soustředit.

Mnohem víc, než soustředit se na to, že teď musím vypnout myšlenky a tlačit na sebe, že to musí být hned a na povel, mi pomáhá přesunout pozornost, a tím i myšlenky, jinam. Směrem, který je uklidní. Spíš, než je vypnout, tak se přeladit.

Někomu funguje dech, mně pomáhá přesunout vědomí dovnitř do těla. Spíš do spodní poloviny, se kterou vědomě tak často nespojujeme. Mysl se necítí odstrčená - má pořád zadání, zároveň se přeladí do frekvence, kterou v tu chvíli potřebujeme. Klidně si k tomu i něco hezkého pusťte.

Říkají mi to i klienti při relaxaci. Když jim i během mého hraní chodí nějaké myšlenky... mnohem lepší, než tlačit na sebe, že teď musím mít dokonale prázdnou hlavu, vždyť jsem přece přišel relaxovat, je přesunout v tu chvíli vědomí dovnitř do těla, soustředit se na nějaké místo v těle a klidně si ho i projet vnitřním zrakem.

Pokud teď s něčím takovým bojujete, přijďte na můj workshop 21. nebo 26.8., kde se pokusíme vaše myšlenky uklidnit. 

https://www.kazdyprodava.cz/zvukova-relaxace/

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.