14.10.2020 2 minuty čtení

Jednoduchá investiční rada Warrena Buffetta, které by se měli držet všichni investoři

Miliony investorů po celém světě neustále hledají tu tajnou formuli, která by je dovedla k bezchybným investicím a miliardovým majetkům. Warren Buffett ji má a je velmi jednoduchá.

Měli bychom být opravdu vděční, že žijeme v době Warrena Buffetta a máme jedinečnou možnost naslouchat jeho životním i investičním radám. Legendární investor se naštěstí nikdy nestranil médií a vždy ochotně a trpělivě popisoval své myšlenkové pochody.

Ačkoli jsou jeho zkušenosti více než ověřeny miliardovým majetkem a pozicí jednoho z nejbohatších mužů světa, ambiciózní investoři mají občas problém mu naslouchat. Proč? Protože jeho investiční strategie je postavená na trpělivosti, skromnosti a pokoře.

V dnešní extrémně rychlé době se…

Přihlaste se a získejte zdarma přístup ke kompletnímu obsahu Warengo!

Přihlásit se
Přihlášením souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů
Hodnocení: +31
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Vsimnete si, kdo nejvice pred kryptomenami varuje.... Lide, kteri maji na soucasnem financnim systemu nejvetsi zajem. Vubec bych se nedivil, kdyby se casem ukazalo, ze ac proti kryptu broji, patri k nejvetsim investorum do digitalniho zlata :wink:
  +1
  • No samozřejmě, aby měli nakoupeno postupně bez výrazného zvyšování cen než se do toho vrhne rychlého zbohatnutí chtivý retailových investor. Jenže to většině nových lidí nedocvakne a budou na tom podobně jako ti, co nakupovali na konci 2017 a pokud to podrželi tak teprve teď “jsou na svém”...

   0
 • Hned mne napadl tento citát: „Rozdíl mezi úspěšnými lidmi a velmi úspěšnými lidmi spočívá v tom, že velmi úspěšní lidé říkají skoro na všechno NE.“ Warren Buffett
  +1
  • Přesně!
   0
 • Easy business (y)
  0