13.08.2020 2 minuty čtení

Čo vám prinášame?

Čo vám prinášame? +Vyšší výnosový potenciál +Profesionalitu a odbornosť +Dôraz na inovácie +Flexibilitu a transparentnosť

Kde nás nájdete?

Naše produkty najjednoduchšie získate cez mobilnú aplikáciu Tatra banka, ako aj cez Internet banking, telefonicky na bezplatnom čísle *1100 DIALOG Live alebo na ktorejkoľvek pobočke Tatra banky.

Aký je náš príbeh?

NAŠE ZAČIATKY Naša cesta sa začala v roku 1998. Sme dcérskou spoločnosťou Tatra banky, patríme pod bankovú skupinu Raiffeisen Bank International a sme jedným so zakladateľov Slovenskej asociácie správcovských spoločností.

LÍDER NA TRHU Od založenia sme lídrom kolektívneho investovania na Slovensku. V súčasnosti spravujeme viac ako 2 miliardy eur a máme 24 % podiel na celom slovenskom investičnom trhu.

HLAD PO INOVÁCIÁCH Neustále pracujeme na skvalitňovaní a zatraktívňovaní našej ponuky, na vývoji nových produktov prinášajúcich výnimočný finančný komfort klientom, ktorým záleží na tom, kto a ako sa stará o ich peniaze.

RIEŠENIA PRE KAŽDÉHO Máme riešenia pre konzervatívnych ako aj dynamických klientov. Z našej ponuky si určite vyberiete, či už je vašim cieľom vybudovať väčší majetok, zabezpečiť vzdelanie pre vaše dieťa alebo kúpa nového auta.

NAŠE OCENENIA Naše fondy sú pravidelne oceňované doma i v zahraničí. Počas našej viac ako 20 ročnej existencie sme získali viac ako 50 ocenení. Cez ocenenia ako Best Asset Manager in Slovakia až po TOP FOND.

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.