07.02.2019 2 minuty čtení

PARADEGOLF - Kdo jsme?

Naše agentura, s vedením rodilých Čechů trvale žijících v St. Andrews, je vůbec první ve Východní a Střední Evropě, která nabízí exkluzivní golfové zájezdy.

KDO JSME A PROČ TU JSME?

Jsme agentura specializující se na zprostředkování golfových zájezdů pro nadšené golfisty do jedinečné destinace St. Andrews a jejího blízkého okolí. Rádi zprostředkujeme nezapomenutelnou hru na více než 50 legendárních hřištích s maximálním servisem. Naším cílem je zpřístupnit žádané destinace co největšímu počtu nadšených golfistů a zajistit jim kompletní a kvalitní servis. Nabízíme nejen golfové, ale také negolfové zájezdy do St. Andrews. Mezi další speciální balíčky patří prázdninové pobyty s aktivní výukou angličtiny, transfery helikoptérou mezi hřišti po celém Skotsku, firemní konference, golfové turnaje a lovecké či golfové zájezdy do Prahy a jejího okolí. 

ST ANDREWS

St Andrews je destinace, často označována jako kolébka golfu. Nachází se v překrásné krajině skotského pobřeží. Destinace je velice oblíbená u všech typů golfistů, včetně profesionálních hráčů, kteří se zde sjíždějí pravidelně na golfové turnaje. Nejrozlehlejší greeny, krásná krajina a charakteristické prostředí Skotska, dělá tento resort jeden z nejlepších na světě. St Andrews leží ve východní části Skotska zvané Fife. Město s 15 000 obyvateli je úchvatně zachovalé a historie vás dostane na každém rohu. Nabízí spoustu možností rekreace, zábavy a skvělých golfových zážitků

www.paradegolf.cz

Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.