09.08.2020 2 minuty čtení

Trump obešel kongres, SP500 před ATH a sentiment na trzích vyhrocen

I v dalším týdnu lze očekávat zvýšenou volatilitu na trzích a pravděpodobnější růst akciového trhu. Americký dolar pod tlakem a stříbro dotahuje zlato.

I v dalším týdnu lze očekávat zvýšenou volatilitu na trzích a pravděpodobnější růst akciového trhu. Americký dolar pod tlakem a stříbro dotahuje zlato.

V obchodním týdnu od 10. 8. 2020 jsou pro nás přichystány další makroekonomické údaje, které spíše než trendově ovlivní dění na trzích volatilitou.

Fundamenty, sentiment a technickou analýzu najdete v pravidelném týdenním videokomentáři.

Týdenní videokomentář

 

V minulém týdnu jsme zavřeli profit na kávě. Tento jsem rozebral v článku na tradecz.cz.

Kávu a další komodity je dnes zapotřebí analyzovat do hloubky, sledovat velké komoditní hráče a sentiment na trzích. Na kávu jsem upozorňoval dopředu v PWFT klubu, ale komentovali jsme její průběh i ve veřejné skupině na Telegramu.

 

Komentář

Tématem číslo jedna budou v dalším týdnu pravděpodobně stimulační opatření ve Spojených státech. Koronavirus již investory příliš netrápí a vakcín je na cestě hned několik. Růst kryptoměn nasvědčuje dobré náladě a vstupu investorů do rizikových aktiv.

Měnovými páry bude opět hýbat americký dolar a jeho reakce na nové fundamenty.

Pokračujte na videoanalýze.

 

#tradecz #petrplecháč #akcie #opce #kryptoměny #bitcoin #burza #forex #investice #investovani #koronavirus #káva #telegram

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.