06.02.2019 2 minuty čtení

HB Reavis, budoucnost je v komunitách

HB Reavis, mezinárodní poskytovatel pracovního prostoru, se chce plně soustředit na výstavbu a správu komplexnějších business distriktů, které svou rozlohou a poskytovanými službami napomáhají růstu všech komunit, které jsou jejich součástí.

V souladu s dlouhodobou strategií dnes společnost oznámila svůj plán zahájit v České republice prodej svých solitérních projektů, které svou velikostí neumožňují vybudovat business distrikt. HB Reavis se i nadále chce zaměřit na rozvoj svého projektu v druhém největším městě České republiky Brně, který má svým rozsahem potenciál přiblížit se ostatním projektům společnosti jako je například Agora Budapešť nebo Varso Place.

 

Společnost chce také pokračovat s rozšířením úspěšné sítě co-workingů působících pod značkou HubHub. Stále více oblíbenější nákupní centrum Aupark Hradec Králové zůstane i nadále v portfoliu společnosti.

 

Mezi nejvýznamnější projekty HB Reavis patří One Waterloo v Londýně, projekt nacházející se v blízkosti nejrušnějšího dopravního uzlu Waterloo Station, Varso Place ve Varšavě, Stanice Nivy v Bratislavě, jejíž součástí je i plánované supraregionální nákupní centrum s mezinárodním autobusovým terminálem nebo Agora Budapešť, jež se stane novým domovem pro zaměstnance maďarské centrály Raiffeisen Bank. Společnost také působí na německém trhu, kde aktivně hledá akviziční příležitosti.

 

Kontakt pro média:

Jakub Verner

Group PR manager

jakub.verner@hbreavis.com

702 212 914

   
Hodnocení: 0
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.