07.08.2020 2 minuty čtení

View Spořilov vyrůstá

Mimořádně úsporný bytový dům View Spořilov na Praze 4 začíná růst do výšky. Výstavbu tohoto projektu realizuje firma KASTEN spol. s.r.o. a jeho dokončení je plánováno na začátek roku 2022.

V perspektivní a často vyhledávané lokalitě Prahy 4 - Záběhlice vyrůstá nový bytový dům s názvem View Spořilov. Jedinečná desetipodlažní budova nabídne celkem 68 účelně navržených bytů od 1+kk až po 3+kk a stane se tak novou dominantou tohoto místa.

Celá východní fasáda bude osazena nadstandardně velkými francouzskými okny. Kombinací skla a vysunutých balkonů vznikne vzdušná budova, která citlivě doplní stávající místo v ulici Choceradská. Projekt View Spořilov ještě před svojí výstavbou získal cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2018.

 

Všechny byty disponují nadstandardně velkými francouzskými okny a útulnými balkony nebo lodžiemi. Díky tomu budete mít ničím nerušený výhled do okolní zeleně, maximum přirozeného denního světla a pocit volnosti. 

Propojením moderních materiálů a technologií splňuje bytový dům View Spořilov požadavky nejúspornější energetické kategorie - A (mimořádně úsporná budova).

Pro zachování čistých linií a výhledu, mají všechny byty podlahové vytápění. Abyste se v novém domově cítili co nejlépe, bude v rámci výstavby upraveno také okolí domu. Přilehlé kaskádové jezírko čeká revitalizace, bude vysázena nová okolní zeleň a přímo za domem vznikne ohraničený společný prostor.

 

Projekt View Spořilov tak splní nejvyšší nároky budoucích obyvatel a to i díky umístění v lokalitě s plnou občanskou vybaveností, klidovými zónami, ideálními dispozicemi jednotek a snadnou dopravní dostupností. V přízemí bytového domu naleznete jeden komerční prostor a ve dvou podzemních podlaží sklepní kóje a dostatek parkovacích míst.

Nabízené byty jsou ve standardu COMFORT, který zahrnuje odolné plovoucí podlahy, keramické obklady a kvalitní sanitu. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn.

Nové byty Praha 4 . Bytový dům View Spořilov od developera GARTAL. Ve výstavbě, stav srpen 2020.
Nové byty Praha 4 . Bytový dům View Spořilov od developera GARTAL. Ve výstavbě, stav srpen 2020.
Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.