14.08.2018 1 minuta čtení

Byl nejlépe placeným seriálovým hercem, teď Charlie Sheen žádá o snížení výživného

Ještě v roce 2010 dostával Charlie Sheen 1,8 milionu dolarů za každou natočenou epizodu seriálu Dva a půl chlapa. Když ho ze seriálu vyhodili kvůli drogám, mnoho lidí si myslelo, že jeho kariéra a úspěch jsou pryč. Oblíbený herec se však nevzdal a vydělal dalších 100 milionů dolarů na seriálu Anger Management a dalších aktivitách. Jak zvládne současnou situaci?

Charlie Sheen byl vždy tak trochu bonvivánem, kterému nejsou cizí krasné ženy ani drogy. Co však na začátku vypadá jako nevinná zábava, může se často zvrhnout ve velké problémy.

Divoký rok 2018

Už v únoru musel dvaapadesátiletý Sheen nabídnout k prodeji svůj luxusní dům ve středomořském stylu za 10 milionů dolarů. V dubnu pak vyšlo najevo, že dluží téměř pět milionů na daních.

Dosavadním „vrcholem“ tohoto roku pak je Sheenova žádost o snížení výživného na děti. S první ženou Brooke Mueller má dva syny, s druhou ženou Denise Richards pak dvě dcery.

Ve své žádosti soudu slavný herec uvádí, že už nemá takové příjmy jako dříve a že nemá žádné nové zakázky, které by mu nějaké peníze vydělaly. Přidává také přiznání několika dluhů včetně nezaplacených účtů za zahradníka a údržbu bazénu.

Soudu Sheen doslova napsal, že je „v zoufalé finanční krizi“

Je tohle definitivní ústup ze slávy nebo se od Charlieho Sheena alias Harpera dočkáme ještě nějakého příjemného překvapení? Jisté je, že u Sheena člověk nikdy neví…

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Doporučené příspěvky
Doporučené příspěvky