04.08.2020 2 minuty čtení

V Tuchoměřicích začala stavba třetího bytového domu

Bytový projekt Tuchoměřické zahrady, který se nachází v obci Tuchoměřice, se začal rozrůstat o třetí budovu pod označením C. Tato budova nabídne dalších 14 nových bytů od velikosti 2+kk až po rodinné 5+kk.

Byty v přírodě s městem na dosah

Výjimečný bytový komplex Tuchoměřické zahrady vyrůstá v překrásné a klidné lokalitě na západním okraji Prahy v obci Tuchoměřice a nabídne celkem 46 bytů od velikosti 2+kk až po nadstandardní rodinné 5+kk, z nichž si vyberou ti, kteří preferují prostorné byty.

 

Obyvatelé přízemních bytů se mohou těšit z krásných předzahrádek, které se tak určitě stanou místem pro setkávání u dobrého vína, šálku kávy či romantické večeře. Byty ležící ve vyšších patrech budou zdobit útulné balkony s neopakovatelným výhledem na okolí. Před domy naleznete i příjemná zákoutí určená ke grilování a společnému posezení s přáteli. Čekají na Vás ty nejkrásnější západy slunce v jedné z nejlepších lokalit přilehlého okolí Prahy.

Pro pohodlné parkování vašich automobilů u domova se chystají komfortní podzemní i nadzemní garážová stání s více než dostačující kapacitou parkovacích míst.

 

Provedení bytů bude v standardu "SMART" - plovoucí podlaha, obklady, dlažby a sanita v nejvyšší kvalitě. Další vylepšování interiérů si můžete nastavit v rámci klientských změn dle vašich nároků a potřeb.

Příjemná lokalita s dobrou dostupností

Tuchoměřice jsou velmi vyhledávanou lokalitou se vším na dosah. V okolí projektu je velmi dobrá občanská vybavenost a infrastruktura. Naleznete zde obchůdky, restaurace a cca 500 metrů od projektu i největší outletové centrum v Česku. Zastávka MHD se nachází 50 m od komplexu a velkou výhodou pro všechny vyznavače cestování je blízkost Letiště Václava Havla, které je vzdálené pouhých pár minut autem. 

Nové byty Praha-západ. Tuchoměřické zahrady od developera GARTAL.

 

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.