Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
03.08.2020 2 minuty čtení

Milujte život a on začne milovat Vás

Máte občas trošku neutrální pocity ze svého bytí? Postrádáte smysl a točíte se v kruhu? Chcete poznat sami sebe a zjistit, co je skutečně tím pravým pro Vás? Hledáte to své flow, které stále nenacházíte?

Odněkud se obvykle objeví impuls, že potřebujete něco změnit. Sama to znám. Sama jsem si tím několikrát prošla. A dnes mám pocit, že to skutečně mám. Mám práci, kterou miluji, přináší mi výsledky a neskutečné pocity radosti.

Chcete žít podobně? Být každým dnem šťastní a zbavit se stresu? Tlaku? Pocitu méněcennosti nebo nedostatečnosti?

Můžete :) Možná Vás to bude stát trochu úsilí, ale kdyby to bylo tak snadné, má to přece každý. Nebo ne? Možná je i tohle limitující přesvědčení.

Není na tom principielně vůbec nic těžkého. Stačí občas pouze říci DOST a nebo NE. Občas vyjít z komfortu a udělat něco jinak. Pak začnou přicházet i jiné výsledky.

Začnete si sebe vážit uplně jinak. Začnete mít radost z věcí, lidí, činností, které jste předtím přehlíželi. A hlavně si na to dokážete udělat čas. Postavíte sebe na prioritu číslo 1 a začnete se usmívat. Nejen ústy, ale srdcem. Budete vyzařovat uplně jinou energii. Budete milovat sami sebe.

Často se ptám lidí v mém okolí, jak mohou být šťastni v industriálním nastavení. A oni ve finále šťastní nejsou. Mohou mít hromady nablýskaných věcí, tučná konta... Ale postrádají smysl. Nemají čas na nic. Natož MILOVAT sami sebe nebo kohokoliv jiného.

Pojďte dnes být Tvůrci svých životů. Pojďte dnes dělat to, co Vás činí šťastnými. Pojďte dnes říkat NE na věci, které s Vámi nerezonují.

Zázraky na sebe nenechají čekat dlouho. A to je to, co my potřebujeme. Ne na zázraky čekat. Ale přinést si je do života. Být chodícím zázrakem a ukázat lidem, že to jde.

Jste nyní konečně odhodlaní udělat nějakou radikální změnu?

No hurá, tak s chutí do toho. Po malých krůčcích se dostanete tam, kde potřebujete být. Jen buďte trpěliví a nechtějte prosímvás všechno hned.

Hodnocení: +5
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Warengo Premium
Podpořte Warengo a získejte přístup k unikátnímu obsahu a funkcím