29.07.2020 2 minuty čtení

Stavba bytového projektu Park Corner je zahájena

Položením základního kamene, byla zahájena výstavba bytového projektu na Praze 9 pod názvem Park Corner.

Bytový dům Park Corner se bude nacházet jen pár metrů od stanice metra Hloubětín a jeho výstavbu bude zajišťovat dceřiná společnost GARTAL Stavební. 

Park Corner hned po svém představení získal dvě nejvyšší ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2019 a to Cenu architektů a Cenu veřejnosti. Budova svým tvarem chytře vyplňuje místo v původní zástavbě Hloubětína a nabízí obyvatelům soukromí od ruchu velkoměsta.

Většina bytů je orientována do klidného vnitrobloku s výhledem na Zámecký park. Můžete si zde vybírat z bytů se soukromou předzahrádkou nebo útulnou terasou. Pokud se však chcete nechat od svého bydlení rozmazlovat, zvolte jeden ze dvou prostorných střešních bytů. Ke každému z nich náleží velká terasa s výhledy do okolí a poskytuje svým obyvatelům maximum soukromí.

 

Projekt Park Corner nabízí také 2 komerční prostory v přízemí, které jsou vhodné pro vybudování kavárny, čajovny nebo obchodu. Dostatek parkovacích míst naleznete v podzemních garážích. Nabízené byty jsou ve standardu COMFORT, který zahrnuje odolné plovoucí podlahy, keramické obklady a kvalitní sanitu. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn. Všechny komerční prostory jsou ve stavu Shell & Core.

Aktuálně je zde k dispozici posledních 7 bytů od velikosti 2+kk až 4(3)+kk s předzahrádkou, terasou nebo útulným balkonem v ceně již od 5.1 mil. Kč. Dokončení projektu je plánováno na konec roku 2021.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.