27.07.2020 2 minuty čtení

Perličky a zajímavosti #1

Přinášíme Vám novou sérii informačních článků. Pokud nemáte čas hledat, co nového se ve světě kryptoměn událo, naše články Vám to nejdůležitější shrnou. 🎓

1) BTC nad 10k USD

Dnešní přední stránky informačních portálů s kryptoměnovou tématikou plní především Bitcoin se svým překonáním magické hranice 10 tisíc dolarů – čekal snad někdo něco jiného? :) 

Psal o tom například Cointelegraph zde

2) Silné dny zažívá i Ethereum, jehož cenu žene mimo jiné i očekávání 2.0

O nárůstu informoval mimo jiné i portál Bitcoinist.com

3) Z tradičních komodit je na historickém maximu i zlato – to si na naší směnárně sice nekoupíte, ale zajímá spoustu investorů vyznávajících diverzifikaci, kterou u svých klientů podporujeme

Společně s cenou BTC se o tom zmiňuje Cryptoglobe

4) Italské banky začínají do využívání blockchainu docela šlapat. Nový standart pro výměnu urychluje procesy o desetinásobky času.

Coindesk tomu věnoval článek tady

5) A výhledová významná událost je i blížící se spuštění Shelly pro Cardano. Tato kryptoměna (kterou si u nás také můžete pořídit mimochodem :) ) vykazuje velký potenciál a rostoucí zájem komunity a může se v budoucnosti jednat o jednoho z předních hráčů.

Tématu se věnuje tento post a je hojně aktivně řešeno i na CZ/SK skupině na Facebooku

Pro méně zdatné angličtináře doporučujeme sledovat česká/slovenská média, které často náměty na články z těchto portálů přejímají či je přímo překládají :)

Váš tým VirtualProperty

Zdroj ilustračního obrázku

#kryptomeny #blockchain #bitcoin #zlato #cardano

Hodnocení: +6
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.