24.07.2020 3 minuty čtení

Proč je dobré využívat concierge služby? Ušetří vám spoustu času

Concierge si lze zjednodušeně představit jako virtuální asistenční službu, která šetří čas a energii. Asi jste se již sami sebe ptali, k čemu by vám tato služba mohla být dobrá. Myslíte si, že jde o zbytečnou investici?

Concierge není jen o luxusu, ale i o každodenních záležitostech.

Concierge služby jsou známé po celém světě a užívají je většinou lidé, kteří jsou pracovně vytíženi a chtějí se věnovat tomu, co považují za užitečné. Pro každého je to něco jiného. Někomu dělá radost úklid, plánování dovolené, administrativní úkony, hledání programu na víkend nebo opravy v domácnosti. Někomu ale také ne. A to jsou přesně ti, kteří concierge službu ocení. Firmy na concierge totiž neřeší jen vstupenky, soukromá letadla a jachty, ale také věci denního rázu - nákup, úklid, hlídání dětí, opravy v domácnosti, objednávky, transport. Dále vstupenky na vyprodané akce, oslavy, svatby, firemní večírky, rezervace restaurací a mnoho dalšího.

Concierge není jen pro movitou klientelu, ale pro všechny, co si váží svého času.

Mnoho lidí si myslí, že jde o službu jen pro bohaté klienty, což není pravda. Concierge je pro všechny, kteří ocení pomoc při každodenních záležitostech. Pro ty, kteří chtějí svůj čas věnovat tomu, co jim dává smysl a dělá radost.

Concierge není zbytečná služba, jen u nás ještě nepochopena.

Službu concierge znáte pravděpodobně z hotelů a bank. Ale kolikrát jste ji využili? Možná kdyby vám někdo řekl, na co všechno ji můžete použít, změnilo by se to. S pracovními úkony vám často pomůže asistentka, ale opravdu s ní chcete řešit i soukromé záležitosti? Concierge klade důraz na rychlost, diskrétnost a osobní přístup.

Věřte, že se investice do této služby vyplatí. Vrátí se vám v podobě času, který můžete věnovat rodině a činnostem, co vám dělají radost. ,,Naším cílem je nabízet kvalitní služby. Včas, diskrétně a vždy na míru každému klientovi. Concierge služba není pro každého, je to pro ty, co ocení, když jim někdo pomůže řešit záležitosti, které sami řešit nechtějí," uvádí @tynakucerova - Kristýna Kučerová, zakladatelka Osobní Concierge a dále dodává: ,,Ke každému klientovi přistupujeme zvlášť a připravujeme nabídku na míru. Cena za měsíc užívání se pohybuje od 3 500 Kč. Záleží na tom, jak často a s jakými požadavky se na nás klient bude obracet. Nejde tedy o službu jen pro horních 10 %, jak se mnoho lidí mylně domnívá."

Tak co myslíte? Mohla by služba Osobní Concierge pomoci i vám?

www.osobniconcierge.cz 

info@osobniconcierge.cz 

#concierge #osobniconcierge #sluzby #cestovani #pobyty #oslavy #timemanagement

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.