24.07.2020 2 minuty čtení

Zařídíme přesně to, co oceníte

Vždy vám chceme nabídnout to, co oceníte. Pomůžeme vám s plánováním dovolené, péčí o domácnost a děti, zorganizujeme pro vás večírek nebo zařídíme odvoz. Mimo to seženeme vstupeky na vyprodané akce a pomůžeme s administrativními úkony.

VYUŽIJTE TENTO ČAS NA VELKÝ ÚKLID

Pokud budete více času trávit doma, jistě oceníte profesionální úklid domácnosti. Kromě standardních služeb zajistíme i důkladnou dezinfekci prostor, kde se vyskytuje větší množství lidí. Zajistíme také mytí oken, čištění koberců, pohovek i fasád. Ozvěte se nám, o vše se postaráme. 

 

KDO VÁM BUDE HLÍDAT DĚTI?

Pokud budete potřebovat pohlídat děti, kontaktujte nás. Chápeme, že jako rodiče máte spoustu povinností, zájmů a občas chcete čas trávit jen spolu. Zajistíme kvalitní a ověřené hlídání vašich ratolestí - především v Praze a blízkém okolí. 
 

OBJEDNEJTE SI DOMŮ DEGUSTAČNÍ SADU VÍN

Jak řekl Johann Wolfgang Goethe: ,,Víno rozradostňuje lidská srdce."

Zažijte jedinečný zážitek s přáteli a uspořádejte si vlastní domácí degustaci vín. Degustační sady vám skvěle poslouží, pokud chcete ochutnat nová vína, která neznáte. Rády poradíme, případně sestavíme degustační sadu na míru. V nabídce jsou vína z celého světa. Napište nám o objednávku.
 

S čím dále vám můžeme pomoci?

#concierge #osobniconcierge #praha #domácnost #úklid #degustace

 

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.