22.07.2020 2 minuty čtení

Získali jsme status schváleného agenta

Nově jsme získali status schváleného agenta, což našim zákazníkům se statusem známého odesílatele umožní rychlejší odbavení jejich leteckých zásilek. V České republice není mnoho společností, které tento servis a výhody z něj plynoucí poskytují.

V čem spočívá status schváleného agenta?  

Klasické odbavovací procedury na letištních cargo terminálech jsou náročné na čas a přispívají ke značnému zdržení, avšak bezpečnost je v letecké přepravě vždy na prvním místě. Řešením může být právě status schváleného agenta, který umožňuje významným a pravidelným vývozcům odbavit zásilky ve svých skladech, a vyhnout se tak kontrole na letišti. Tento status není snadné získat, jelikož přepravce musí splnit mnoho podmínek požadovaných celními orgány – zajištění oddělených a sledovaných prostor, prověření a proškolení pracovníků, popsání všech důležitých procesů při manipulaci a přepravě zásilky.

Jaké jsou tedy výhody pro naše zákazníky?

Nejdůležitějšími výhodami pro naše zákazníky jsou časová a finanční úspora. Zákazníci určitě také ocení, že tento status přináší možnost přepravovat zásilku pod originálním balením a uložením na letecké paletě. Jsou tak splněna kritéria pro maximální zajištění bezpečnosti přepravy, což představuje velkou výhodu hlavně pro zásilky citlivé na manipulaci.  

Jako vždy se na nás můžete obrátit jsme tu pro vás a vaše požadavky a dotazy.

www.cz.dsv.com

Hodnocení: +3
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.