20.07.2020 2 minuty čtení

Fumbi a Ledger Vault - Ultimátní zabezpečení. Již brzy

Fumbi zvyšuje bezpečnost spravovaných kryptoměn novou spolupráci s Ledger Vault.

Tento měsíc sme podepsali spolupráci s lídrem v bezpečném ukládání kryptoměn a posouvá tak hranici bezpečnosti spravovaných kryptoměn na ještě vyšší úroveň.

Ledger Vault

Společnost Ledger Vault je aktuálně nejdůvěryhodnějším a nejbezpečnějším systémem úschovy kryptoměn na světě a využívají ho vedoucí instituce v oboru, jako je například Bitstamp, Crypto.com, Nomura Bank a další.

Prvotřídní zabezpečení a Pojištění

Úložný prostor Ledger Vaultu používá hardwarové bezpečnostní moduly (HSM), osobní bezpečnostní zařízení (PSD) a hierarchické deterministické odvození, které jsou základními bezpečnostními komponenty platformy.

Kromě technického zabezpečení kryptoměn nabízí Ledger Vault i pojištění, které pokrývá nezákonné odcizení kryptoměn až do výše 150 milionů dolarů.

Plnohodnotné spuštění už toto léto

Fumbi uchovává kryptoměny klientů na offline generovaných papírových peněženkách v sejfech, co je považováno za bezpečnou metodu uchovávání. Proces nezávislé kontroly bez ohrožení bezpečnosti je ale velmi komplikovaný.

S velkým nárůstem klientů jsme se rozhodli přejít na stejně bezpečný, ale více flexibilní způsob, který nám pomůže efektivněji zpracovávat vklady a výběry, a zároveň zajistí nezávislou kontrolu v reálném čase.

INVESTOVAT S FUMBI

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.