15.07.2020 2 minuty čtení

Networking tipy

Networking. Cizí, divné, ale v dnešní době velmi populární slovo. Víš přesně, co si pod ním představit? Pojď to s námi podrobněji prozkoumat a objevit poklady, které může přinést tobě! Pojď objevit význam slov NET a WORKING do hloubky.

NET je síť. Co si představíš, když slyšíš slovo síť? Volejbalová, tenisová, síť na ryby, internetová… Síť je něco, co vzniklo propojením samostatných bodů nebo propletením jednotlivých vláken. V souvislosti s NETworkingem jde o seznamování lidi a vytváření spojení mezi nimi. Hledání toho, v čem si můžou být jeden druhému nápomocni. Jak se můžou inspirovat. Překvapivě někdy jde o zdánlivé maličkosti.

WORKING znamená pracovat. Ano, k vytvoření sítě je potřeba čas, chuť a pravidelnost. Někdo setkání organizuje, někdo se účastní. Proběhne seznámení. Ovšem samotný NETWORKING se děje až po skončení setkání. Navazuje na otevřenost a energii, kterou jste poprvé vytvořili.

Představ si sebe na opuštěném ostrově. Nemáš nic, jen sebe a potřebuješ tam přežít. Přijede loď a ty jim musíš říct, co zrovna teď potřebuješ. Barel na vodu, nůž a zápalky. Co ale na oplátku můžeš nabídnout ty? Své zkušenosti, vyprávění a prožitky. Oboustranně výhodné? Ano, pokud umíš nabídnout své zkušenosti a oni je zrovna teď potřebují. Jak tedy efektivně a zdravě prezentovat sebe, poznat nové lidi a odnést si co nejvíc!

Sleduj naší stránku!

V příštích 7 večerech ti ukážeme:
- proč jít na takové setkání a co ti to přinese
- jak se připravit, abych si odnesl co nejvíc
- jak si networking užívat na maximum
- jak tvořit smysluplné a dlouhotrvající vztahy

Nenech si ujít našich 7 tipů, jak na to!

 

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.