Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 21 026.

Zaregistrovat se

23.06.2020 3 minuty čtení

Otevíráme Vám nové příležitosti

Hledáte pracovní místo, ale kanceláře nenabízí dostatečnou flexibilitu? Přejete si mít zázemí v pražském centru? Nevíte, kde získat kontakty, které mohou posunout Vaše projekty? Poznejte Opero a využijte členských výhod.

Opero je společenství těch, kdo svůj život považují za otevřené a cenné dílo. To není nikdy zcela hotové - a přesto má záměr, směr a jasný účel. Opero je také místem, kde se jednotlivá osobní díla a jejich autoři mohou potkat, vzájemně se inspirovat a obohatit.

Schválně tomu nechceme říkat „práce“, protože to slovo je cítit komoditou, stresem a špatně větranými prostory. V tomto smyslu naši členové nepracují, ale tvoří

Současná snaha vrátit se z koronakrizové pauzy do nového normálu nás mimo jiné učí skutečnému, nikoliv marketingovému obsahu sloganu „jsme v tom společně“. Kdo s kým? Proč? Jak jsme v tom společně? Jsme v čemkoliv společně třeba se značkou sušenek, s bankou, ve které máme účet? Nebo s mobilním operátorem?

Skutečné společenství vyžaduje reálný prostor, sdílení, hodnoty, dialog, soustavnou péči, porozumění a podporu. Vnímáme, že pracovat neustále z domova nejde. Člověk potřebuje lidi, své zázemí, inspiraci. Přijďte načerpat novou energii do Opera a vyberte si jednu ze tří úrovní členství, od místa na schůzky až po neomezené členství se všemi výhodami.

A protože víme, jak důležité je doporučení a "word of mouth", zeptali jsme se, jak nás vnímají naši členové.

 

Martin Holečko, Founder & CEO, Future Port Prague

“Opero je můj osobní melting pot uprostřed Prahy. Potkáte tu lidi napříč obory, od nových technologií po umění, od vzdělávání po průmysl, od vědy po osobní rozvoj. Je to vidět jak skvěle může fungovat aktivní tvorba komunity a propojování aktivních lidí kolem zajímavých témat. To umí Opero opravdu skvěle.”

 

David Pirner, Managing Partner, Grant Thornton Advisory

„Opero je pro mě neutrální půda, kterou využívám na schůzky s týmem i důležitá obchodní jednání. Je to byznys klub pro ty, kteří ocení vysokou kvalitu a lidský přístup. Kombinace pozitivní energie, přátelskosti a profesionality je tu opravdu unikátní.”

 

Kateřina Šamanová, kariérový poradce

„Opero je místo, které kypí inspirací a společenským životem. Přitahuje činorodé a zvídavé lidi a já jsem si jistá, že se mi tu otevírají nové příležitosti. Vždy se dozvím pro mě důležité věci a zároveň mám možnost je předat dál.”

Pokud Vás zaujala naše nabídka kontaktujte nás zde a získejte více informací nebo si rovnou dohodněte prohlídku.

Těšíme se na společné setkání v Operu.

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.