08.04.2019 2 minuty čtení

ČAF zve na konferenci v rámci výstavy REKLAMA, POLYGRAF, OBALY

Česká asociace franchisingu (ČAF) zve na doprovodný program organizovaný v rámci výstavy REKLAMA, POLYGRAF, OBALY. Akce se uskuteční 9. 4. 2019 od 10.30-16.00 hodin v prostorách Výstaviště EXPO Letňany, Praha 9.

Konference je určena pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále také pro začínající podnikatele, kteří by rádi podnikali pod již zavedenou značkou. Na své si přijdou také ti, kteří si chtějí své jméno na trhu teprve vybudovat.

Program je rozdělen do několika částí. Návštěvníky uvítá Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu, zároveň master franchisant úspěšného španělského konceptu NATURHOUSE.  Posluchače seznámí s úlohou ČAF při rozvoji franchisingu v České republice. V rámci dalších přednášek se posluchači mimo jiné dozví, jak vybudovat úspěšný franchisový koncept, jak sestavit kvalitní franchisovou smlouvu nebo o možnostech online marketingu pro franchisanty. Zajímavé postřehy přinese diskuze s představiteli v oblasti franchisingu nebo třeba příspěvek o ochraně know-how franchisového konceptu.

Podrobný program konference a online registraci naleznete zde ZDE.

Datum zahájení: úterý, 09.04.2019 10:30 - 15:45

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1, PVA EXPO Praha v Letňanech

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh

Franchising se v našem prostředí těší velké oblibě. Dokazují velmi úspěšné koncepty, které mají v Čechách tradici více než deset let, takovými jsou například realitní síť CENTURY 21 nebo síť dietetických poraden NATURHOUSE.

Hodnocení: +1
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.