22.12.2018 2 minuty čtení

Zaměstnanec Walmartu ukončil svou kariéru stylovým hlášením na celý obchod

Zaměstnanci o takovém okamžiku sní, pro zaměstnavatele je to noční můra. Sedmnáctiletý Jackson Racicot už měl dost práce ve Walmartu a rozhodl se to dát vědět všem jeho zákazníkům.

6. prosince těsně před půlnocí přidal Jackson Racicot z Kanady na svůj facebook příspěvek s videem a nadpisem „Jak jsem dnes podal výpověď“. Což o to, lidé standardně na facebooku oznamují svým přátelům, že ukončili svůj pracovní poměr. Jenže Jackson si to nechtěl nechat jen pro přátelé.

„Prosím o pozornost všechny zákazníky, kolegy i management. Rád bych vám dnes všem řekl, že by tu nikdy nikdo neměl pracovat. Manažeři dávají sliby, které nikdy nesplní,“ započal svou slavnou řeč Jackson.

„Management neustále opakuje, jak mu záleží na zaměstnancích, ale před měsícem mě moje nadřízená nazvala ´ztrátou času´ a nikdo s tím nic neudělal,“ pokračoval Jackson ve své zpovědi.

V rámci proslovu také zmínil, že ve Walmartu pracoval jako loajální zaměstnanec více než rok a půl. Zároveň dodal, že management osekává náklady a že zaměstnancům na plný úvazek snižuje odměny na úroveň těch na částečný úvazek. Samotný závěr asi netřeba překládat: „Fu*k management, fu*k this job, fu*k Walmart.“

Jackson se k tomuto kroku odhodlal také proto, že v době „akce“ už byl přijatý do jiné práce. K dnešnímu dni už video vidělo tři čtvrtě milionu uživatelů a samozřejmě neuniklo samotnému Walmartu, který vydal pouze standardní korporátní prohlášení o respektu ke všem zaměstnancům a lítostí nad incidentem.

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.