Vystřelte své investice ke hvězdám!

Staňte se členem komunity Warengo a naučte se pracovat se svými financemi jako Warren Buffett. Je nás už 13 038.

Zaregistrovat se

Vylepšete si své manažerské, obchodnické dovednosti

Tak nám vychází poslední díl podcastu na téma "Souběh rolí majitele a manažera". Poslední šance se zúčastnit naší soutěže.

Chcete dát šanci na vedení firmy externímu člověku? I toto je cesta.

Zdravíme všechny podnikatele, jednatele, ředitele, manažery, zaměstnance.

Cesta, před kterou je potřeba vše si pořádně promyslet. Samozřejmě by nebylo také od věci vědět klady a zápory této možnosti a další zajímavosti a tipy, které vám mohou pomoct na výpravě za rozhodnutím. Toto vše se dozvíte právě v našem podcastu. Objevte veškeré šťavnaté pro a proti předání firmy člověku z vnějšího prostředí. Vlastněte firmu, která funguje i s člověkem, který sice nevyrůstal ve vaší firemní kultuře, ale možná že právě díky tomu má firmě co nabídnout. 

Říká se „naše děti, naše budoucnost“. Co když ale vaše děti tíhnou jiným směrem a nemají zájem po vás převzít firmu?  Co když jste nenašli nikoho z vnějšího prostředí ani vnitřního prostředí firmy? Mohlo se stát, že veškeré pokusy o vytvoření nástupce ve vnitřním prostředí firmy selhaly. Možná máte obavy a nejistotu, a proto se vám nechce hledat ve vzdálených vodách.

Jste již unavení, jak po psychické, tak fyzické stránce a jednoduše si nevíte rady? Pro některé to bude třeba i šok, ale prodat firmu není hřích. 

Rozšiřte své obzory poslechnutím posledního dílu tohoto podcastu.

Kromě podcastu jsme si pro vás připravili krátký dotazník. Jeho kompletním vyplněním se zúčastníte v naší soutěži o studium MBA, BBA a dalších cen! Vyhrává každý! 

Vyplnit dotazník

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

Sdílejte své investiční zkušenosti!

Staňte se členem komunity Warengo a začněte tvořit obsah, který bude ostatním investorům pomáhat na jejich cestě. Je nás už 13 038.

Zaregistrovat se