PLTC vstupuje na kryptoburzu Coinsbit.io

Česko-slovenský fintech startup Platon Finance si připisuje další úspěch. Dne 1. 6. 2020 dochází k zalistování kryptoměny PlatonCoin (PLTC) na estonské kryptoburze Coinsbit.io.

Kryptoburza od svého vzniku v roce 2018 urazila kus cesty a v současné době patří mezi 30 největších kryptoburz na trhu podle tržní kapitalizace (748 milionů USD). Kromě nejvýznamnějších kryptoměn #BTC, ETH či LTC patří do jejího portfolia i široká nabídka stablecoinů v čele s Tetherem a USDC.

Coinsbit.io umožňuje nákup kryptoměn za fiat peníze prostřednictvím bankovního převodu a plateb kartou. Taktéž se věnuje celé řadě vlastních projektů. Patří mezi ně kupříkladu možnost nakoupit zboží z internetových obchodů eBay, Amazon, Alibaba či Aliexpress prostřednictvím stablecoinů, nabídka P2P kryptopůjček či podpora vlastního CNB tokenu.

Spojení s Coinsbit.io znamená pro #Platon Finance další krůček k masovému prosazení kryptoměny #PLTC i celého ekosystému Platon Life. K rychlému a pohodlnému nákupu stačí jediné -založit si účet a začít #investovat.

Zatím si můžete vybrat ze dvou obchodních párů: PLTC/BTC a PLTC/ETH.

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.

Vytvořte svůj investiční mozkový trust!

Staňte se členem komunity Warengo a diskutujte s ostatními investory v článcích a tématických skupinách. Je nás už 12 222.

Zaregistrovat se