12.12.2018 3 minuty čtení

Realitní síť CENTURY 21 oslavila dekádu. Nadělila si nové logo

Je to právě deset let, co na český realitní trh vstoupila světová realitní jednička CENTURY 21. Za tu dobu si realitní síť vydobyla postavení trojky v Česku. Otevřeno má cirka 51 kanceláří s více než 300 realitními makléři.

Téměř symbolicky přichází i celá světová síť po 47 letech s novým logem a vizí. Zlatá barva, typická pro CENTURY 21, stále zůstává. Síť realitních kanceláří CENTURY 21 slaví kulaté výročí 10 let od vstupu na český realitní trh. Byl rok 2008 a ve světě řádila realitní krize. Mnohým se to zdálo jako nejhorší načasování pro vstup na trh. Z krize však udělala síť CENTURY 21 svou výhodu a stala se tehdy historicky nejrychleji rostoucí realitní sítí v České republice. Dnes je podle dostupných čísel CENTURY 21 třetí největší realitní sítí v České republice. 

Do další dekády s novým logem 

Možná až symbolicky se v rok výročí změnilo logo CENTURY 21. Poprvé od vzniku v roce 1971. Nové logo zachovává firemní černozlaté barevné schéma, původní barvy však nahradily svěží moderní odstíny. Změnu loga doprovodí síť CENTURY 21 komunikační kampaní napříč různými marketingovými kanály. Jednoduchá grafika loga dává členům sítě prostor pro jejich vlastní osobitost a jedinečnost, zároveň ale stále poskytuje jednoduchý a nadčasový „zlatý standard". Modernizace loga je zatím největší změnou, se kterou přišel nový CEO CENTURY 21 International Nick Bailey, který byl na svůj post jmenován v létě 2017. 

Rebrandingová kampaň, stejně jako nová image CENTURY 21, chce upřednostnit především zájmy spotřebitele a zároveň pomoci realitním makléřům prolomit předsudky a nekorektnost na stávajícím realitním trhu. „Přicházíme s kampaní ‚Odmítáme průměrnost‘, kterou chceme upozornit české klienty realitních kanceláří na vše, co by měli očekávat od špičkového realitního makléře. Seznámíme je se službami, které my v CENTURY 21 považujeme za standard tak, abychom nabídli prodávajícím i kupujícím mimořádné zážitky,“ dodává René Latka, generální ředitel CENTURY 21

„Jsme nesmírně vděční našim klientům, že spolu s nimi se nám za 10 let podařilo vytvořit ze značky CENTURY 21 a zlatočerných barev etalon kvality realitních služeb v naší zemi. Věříme, že i díky CENTURY 21 se český realitní trh postupně kultivuje a zvyšuje se kvalita a odbornost makléřů,“ uzavírá René Latka, generální ředitel CENTURY 21

Značka CENTURY 21 sdružuje celosvětově přibližně 122 000 nezávislých realitních makléřů a 8 800 kanceláří v 81 zemích celého světa. V ČR značku vlastní a provozuje investiční skupina Roberta Schönfelda RSBC Group. V Česku je pod značkou CENTURY 21 otevřeno přes 50 kanceláří s více než 300 makléři.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.