25.05.2020 2 minuty čtení

Franchisová snídaně: Naživo s BODY EXPRESS již v červnu!

Život se nám začíná pomalu vracet „k normálu“ a Česká asociace franchisingu má velkou radost, že může navázat opět na své aktivity, které musely být od března přerušeny.

Česká asociace franchisingu a franchisový koncept BODY EXPRESS si Vás dovolují pozvat na franchisovou snídani, která se bude konat 25. června 2020 (čtvrtek) od 10 do 12 hodin v nově otevřené pobočce na Praze 5 v areálu Waltrovka, Kačírkova 5, budova Aviatica.

Akce je určena pro všechny, kteří mají zájem se seznámit s franchisovým konceptem BODY EXPRESS a jeho jedinečnou technikou tréninku EMS (elektro-myo-stimulace), kdy jsou využívané moderní technologie pro naprosto komplexně a úžasně rychlé natrénování těla, přičemž celé tělo se rovnoměrně zpevní a vytvaruje tak, jak to chtěla příroda i Vy.

Na místě budete informování ofungován í a podmínkách franchisového konceptu BODY EXPRESS včetně předvedení jedinečné tréninkové metody EMS kdy stačí opravdu jen 20 minut jednou za týden!

Přijďte a přesvědčte se sami!

Vstup na akci je zdarma po předchozí registraci.

Neváhejte a rezervujte si své místo na caf@czech-frachise.cz.

Dostupnost:

Možnost parkování: Waltrovo náměstí – Billa (omezená kapacita, placené stání) anebo přímo na ulici Kačírkova, pokud bude místo.

MHD: metro B – stanice Jinonice; autobus 137, 149 – stanice U Trezorky

Více na www.czech-franchise.cz.

#caf #fransnidane #franakce #franchising #bodyexpress

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.