Vystřelte své investice ke hvězdám!

Staňte se členem komunity Warengo a naučte se pracovat se svými financemi jako Warren Buffett. Je nás už 21 032.

Zaregistrovat se

17.05.2020 2 minuty čtení

AT Computers prověřilo Cisco Webex v online vysílání

Společnost AT Computers v úterý 12. 5. uskutečnila 5. živé vysílání ATC Zpráv a vzhledem k rekordnímu počtu sledujících prověřila vlastnosti a možnosti technologie Cisco Webex Event na československém poli.

ATC ve svém 5. živém vysílání hostilo na 646 diváků v režimu B2B a živě se tedy prověřilo, že je tato technologie připravena na opravdu velké množství sledujících, aniž by se omezila kvalita přenosu. Nechyběla videa, znělky, prezentace, ankety i soutěže.

Vysoká sledovanost je také zásluhou známých postav z ATC, a to Martina Wankeho a Petra Vaňka, kteří posluchačům sdělili to nejdůležitější z novinek, které se na trhu IT za poslední dobu udály a upozornili samozřejmě také na novinky z ATC. Další nové a zajímavé informace poskytli zástupci Acer, Microsoft a Samsung.

„Jsme nadšeni, že naše 5. živé vysílání sledovalo tolik diváků. Jsme rádi, že si partneři přišli poslechnout nové informace o produktech a službách, našich z ATC i našich vendorů, které jsme se v této nelehké době rozhodli resellerům předat právě touto online formou a podpořit je tak v našem společném boji každý týden, vždy v úterý,“ vyjádřil se Martin Wanke (marketingový ředitel).

Petr Vaněk (místopředseda představenstva ATC) doplnil: „Věřím, že naši reselleři ocení, že i v tomto pro prodej obtížném čase jsme našli možnost, jak je průběžně informovat o aktuálním vývoji na IT trhu, jak jim předat nezbytné a zajímavé informace, které jim v prodeji pomůžou.“

Více informací o vysílání a přihlášení najdete na http://www.atcomp.cz/.

###

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 24,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz nebo na https://www.facebook.com/atcomp.

#atcomputers

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.