03.12.2018 4 minuty čtení

Hledáte obchodní dárek pro závěr roku?

Objevte spoustu manažerských doplňků a firemních dárků od předních světových značek jako např. HUGO BOSS | ICE WATCH | CHRISTIAN LACROIX | CERRUTI 1881 | NINA RICCI | CACHAREL a dalších.

Sortiment

Muže osloví kravaty, opasky manžetové knoflíčky, spony na bankovky nebo sady na víno. Ženy jistě ocení zejména vysoce kvalitní, ručně obšité hedvábné šátky, kožené kabelky, zrcátka nebo funkční designové háčky na kabelku. Objevte také značková designová pera, stylové drobnosti do kanceláře, usb flash disky, klíčenky, drobné kožené doplňky, cestovní zavazadla nebo exkluzivní oděvní doplňky - hodinky, sluneční brýle, deštníky a spoustu dalších krásných i praktických věcí - neobyčejné dárky a manažerské potřeby pro ženy i muže.

Ucelené designové kolekce

Jednotlivé typy dárků, módních doplňků a potřeb pro manažery lze mezi sebou jednoduše kombinovat podle konkrétních potřeb nebo vytvářet ucelené kolekce doplňků ve stejném designu. Například když Vás zaujme peněženka zajímavého designu, snadno k ní doladíte poznámkový blok, konferenční desky, psací potřeby, opasek nebo obchodní zavazadlo. Dosáhneme tak navenek sladěného outfitu a příjemného harmonického pocitu. 

Vybrané značkové manažerské dárky na přání označíme logem Vaší firmy, jménem obdarovaného nebo komplimentkou.

Využijte sílu světových značek pro růst Vaší firmy

Nechte na sebe působit emoce, které ve Vás vyvolají, nebo je dopřejte jiným. Prostřednictvím značkových obchodních dárků a manažerských potřeb můžete efektivněji a s dlouhodobým efektem

  • podpořit obchodní tým*) nebo reprezentaci Vaší firmy 
  • motivovat své zaměstnance (bonusové programy)
  • udržet loajalitu stávajících (věrnostní programy)
  • získávat nové klienty (akviziční programy - dárek pro nového klienta)

Zvýhodněné ceny pro podnikatelské subjekty

Pro právnicé osoby nebo podnikatele (IČ) je náš sortiment dostupný za velmi výhodné ceny (nakupujete u nás výhodněji o více než 50% než v maloobchodě), ceny se proto v eshopu zobrazují pouze registrovaným uživatelům a jsou uvedeny bez DPH.

Jako lídr na trhu značkových firemních dárků a specialista Vám kromě nejlepších cen můžeme garantovat perfektní servis i rychlé dodání (do 5 pracovních dní) vybraného zboží.

Evropská jednička 

Jsme výhradním distributorem značky Porceline by MAXIM, evropské jedničky v oblasti reklamního porcelánu a keramiky. Nejmodernější technologie v EU, nádherně jasné barvy, produkty i branding té nejvyšší kvality, krátké dodací lhůty díky největším skladovým zásobám v EU. Více inspirace najdete na Reklamnikeramika.cz

Hrnky se staly velmi oblíbeným reklamním předmětem. Jejich snadný potisk umožňuje vyhovět každému požadavku na grafické ztvárnění reklamního nebo jiného sdělení. Je možno požadovat i potisk uvnitř hrnku, jak na stěnách tak i na dně. Vývoj vhodných barev umožnil i nabídku takových prvků, jako jsou motivy, které se objeví až po nalití vřelé či vychlazené tekutiny, nebo naopak po jejím nalití zmizí či se objeví jiné. Běžné jsou keramické a skleněné hrnky ve velikostech a tvarech pro různé druhy nápojů. Jejich potisk logem nebo vlastní grafikou často vydrží i mytí v myčce. Samostatnou kapitolu tvoří dvouplášťové hrnky ze skla nebo nerezové oceli. 

Chcete vyniknout něčím opravdu originálním?

Brand Gifts je distributorem zcela nové řady originálních reklamních předmětů, které jsou naprosto jiné. V designu, technologii i v detailech. Ale co je nejdůležitější - v záměru a nápadu za nimi. Jsou vytvořeny jinak, aby se více lidí usmálo :), aby přinesly radost a pohodlí koncovým uživatelům.

Vždy máme v nabídce pouze několik originálních produktů a když zařadíme nový, automaticky nahrazuje ten nejstarší. Naši zákazníci tak mají vždy nejnovější trendy dárky, aniž by museli hledat jinde. Tyto originální dárkové a prezentační předměty unikátního výrazného designu jsou vyrobeny z inovativních materiálů vysoké kvality, jsou obdařené neočekávanými funkcemi a budou mít proto pro vaše zákazníky vysokou vnímanou hodnotu.

Vzorky značkových firemních dárků je možné si prohlédnout ve snadno dostupném showroomu, který je největší pro daný sortiment v CŘ / SR a se nachází na adrese: Ohradní 1424/2b, 140 00 Praha 4 - Michle. Naši hosté zde mají zajištěno bezplatné parkovací místo.

Úžasné věci se stávají, když správní lidé dělají společně správnou věc.

Pokud chcete opravdu ohromit své zákazníky, promluvme si.. 

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.