06.05.2020 2 minuty čtení

Elon Musk dal svému synovi bezpečné jméno

V médiích i na Twitteru Elona Muska (což je dost vlivné médium) bylo prozrazeno jméno jeho nového potomka. Pište si: X Æ A-12 Musk.

Málo kdo ví, jak se toto jméno vůbec vyslovuje. Je to trošku složitější než "John", ale jistě se to naučí vyslovovat všichni: "Ex Á ej twelf" Jedná se o Muskovo šesté dítě, první s neortodoxní zpěvačkou Grimes.

Musk při vymýšlení jména dbal zejména na bezpečí. Lidé si z něj dělají legraci, že je to blázen, ale teď i uvědomte, jak často musíte něco takového udělat také. 

Máte před sebou kolonku a napíšete třeba "John". A najednou to na vás vyplivne hlášku: Musí obsahovat alespoň jedno písmeno, jedno číslo a jeden speciální znak. A pak vymýšlíte nesmysly, píšete si je na papír a lepíte na monitor. Jen tak je váš účet v bezpečí a hackeři ho nenapadnou.

Dá se snad říci i o človíčku s libozvučným jménem  X Æ A-12, že nebude napaden? Že nezažije trochu té dětské šikany?

Pepíku, vyrůstal jsi na mlíku. Tomáš, má v tom guláš...  X Æ A-12 is a little elf.

Nicméně jsem zvědav, jak bude v životě úředníkům odpovídat na jednoduchou otázku: "Can you spell your name?"

#aktuality #musk

Hodnocení: +13
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
 • Moment, já jsem četl, že Grimes odmítá svému dítěti určit pohlaví a počká, až se bude schopno rozhodnout samo. Myslím, že jste ji už titulkem, kde jste pohlaví dítěte možná trochu troufale a jen na základě lékařů/biologie odhadl, potenciálně pořádně nakrknul. Pozor na to!
  +2
  • Tomáši, máte pravdu. Nicméně Musk to v návalu emocí prásknul trochu sám: https://twitter.com/elonmusk/status/1257511340127555584
   +1
  • Já jsem zase někde četl, že kvůli (já bych řekl "díky") koronaviru ubývá pohlaví, protože lidé nemají čas řešit hlouposti. Asi se najdou i výjimky :D
   +1
  • A sakra, tak to bude mít Elon doma čoro moro, takhle dítěti vzít svobodu rozhodnout si o životě.
   +2
  • 😂😂😂
   +1
 • To vypadá, že nám tady vzniká nový influencer 🍾👍 https://i.imgur.com/FHVFGNv.jpg
  +1
 • Jenom aby mu nedal po hubě až vyroste...
  +1
 • :O
  +1