04.05.2020 2 minuty čtení

5 hlavních důvodů, proč investovat do nemovitostí online

Jaké hlavní benefity můžou investoři očekávat od online investování do nemovitostí

S každým dalším rokem je online investování stále častější. Totéž lze říci o investicích do nemovitostí. Před pár lety, kdyby někdo zmínil investování do nemovitostí, většina lidí by si představila bohaté investory s velkým kapitálem a dlouholetými zkušenostmi. V roce 2020 se však situace začíná měnit. S mnoha novými online možnostmi se celý realitní trh rychle vyvíjí.  A tento trend se odehrává na mezinárodní úrovni.

Online investice do nemovitostí se rozvíjejí. Proto jsme se rozhodli podělit se s vámi o 5 hlavních důvodů, proč zvolit online formou investování místo té tradiční.

1. Dostupnost

Jak již bylo zmíněno, lidé mají tendenci myslet na trh s nemovitostmi jako na hřiště pro bohaté. Při tradičním investování do nemovitostí mají pravděpodobně pravdu. Překážky vstupu na takový trh jsou obvykle velmi vysoké: investoři musí řešit věci jako mezinárodní bankovní účty a akreditace nebo finanční reporty a fondy. Jednoduše řečeno, je to "no-go" zóna pro běžné lidi nebo nezkušené investory.

Totéž však nelze říci o investování do nemovitostí online. Doba registrace se liší od pár minut do několika hodin. Většina online investičních platforem vyžaduje ověření KYC (Know Your Customer), které trvá 10 - 20 minut a ověření 2 - 3 dny (v některých případech může být proces okamžitý). Tak či onak je celý proces dokončen online a je mnohokrát rychlejší než tradiční způsob.

Související: Online investování do nemovitostí pro mladé lidi

2. Nižší finanční požadavky

Většina lidí neinvestuje do tradičního realitního trhu, protože vědí, jak finančně náročné to je. Koneckonců, kolik lidí například ušetří 4 mil. korun na investici do pěkné nemovitosti v centru Prahy? Proto je investice prostřednictvím crowdfundingu velmi šikovná a atraktivní alternativa. Vyžaduje pouze minimální výši investice...pokračování článku

 

___________________________________________________________________

Společnost BrikkApp má ve své databázi více než 200 online investičních platforem do nemovitostí po celém světe. Pokud vás zajímá tato forma investování nebo se chcete dozvědět více, navštivte nás portál BrikkApp.

#investovani #nemovitosti #online #brikkapp #crowdfunding

Hodnocení: +12
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.