20.04.2020 1 minuta čtení

Nový web o společensky odpovědných investicích se představuje

ESG Investice, odborný web zaměřující se převážně na témata týkající se společensky odpovědného investování neboli ESG (Environmental Social and Governance), spouští investiční skupina Energy financial group (EFG).

ESG Investice, odborný web zaměřující se převážně na témata týkající se společensky odpovědného investování neboli ESG (Environmental Social and Governance), spouští investiční skupina Energy financial group (EFG).  Web bude přinášet novinky, expertní články, názory a analýzy z oblasti investic, obnovitelných zdrojů energie, ekologie či společenské odpovědnosti.

Hlavním posláním webu esg-investice.cz je poskytovat v širším kontextu ověřené a ucelené informace týkající se převážně investic do dlouhodobě udržitelných projektů šetrných k životnímu prostředí. Myslím, že s přihlédnutím ke stále rostoucí produkci a spotřebě společnosti, je důležité přemýšlet o dopadech jednotlivých kroků na celý ekosystém. Zájem velkých i drobných investorů o odpovědné investice je stále větší. Proto bychom odborné i laické veřejnosti chtěli nabídnout jak postřehy z praxe, tak i analýzy a komentáře,“ uvádí ke spuštění webu Tomáš Voltr, výkonný ředitel a místopředseda představenstva EFG.

Celý článek si můžete přečíst ZDE. 

#investice #ESG 

Hodnocení: +8
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.