22.11.2018 2 minuty čtení

Ve Fashion Arena Prague Outlet otevřela obchod značka Yankee Candle

V pátek 16. listopadu otevřela ve Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích nový obchod značka Yankee Candle. Světově proslulý výrobce aroma svíček a vůní do interiérů tak ve střední Evropě otevřel vůbec první outletový obchod.

Za vznikem značky stála touha malého Mika Kittredge vytvořit mamince svíčku jako vánoční dárek. Z výroby svíček se poté stal jeho koníček, který s rozvinul až do celosvětově známe značky. Dnešní produkty Yankee Candle se vyznačují vysoce kvalitním sklem, nejlepším rafinovaným parafínem, originálními vonnými oleji s přírodními výtažky květin, ovoce a koření a 100% bavlněnými knoty bez karcinogenních přísad, které jsou ručně rovnané. Dnes má Yankee Candle 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii a distributory ve 23 evropských zemích.

Řadu prémiových módních značek outletového centra Fashion Arena Prague Outlet tak nyní posílí i dekorativní zboží světoznámého výrobce. Pro zákazníky, kteří obchod navštíví do neděle 18. listopadu je navíc připravena speciální zaváděcí nabídka. Při nákupu produktů Yankee Candle nad 500 korun budou obdarováni vonným voskem Star Anise & Orange. Při nákupu nad 1000 korun si zákazníci zdarma odnesou aromatickou svíčku a vonný vosk Summer Flowers. Nabídka platí od otevření až do neděle 18. listopadu, koresponduje tak i s oslavami 11. narozenin outletového centra Fashion Arena Prague Outlet, které probíhají od pátku 16. do neděle 18. listopadu a jsou doprovázeny speciálními narozeninovými nabídkami a bohatým doprovodným programem.

„Naši zákazníci se stále častěji dotazovali na obchod s dekorativními předměty pro domácí interiér. Na jejich přání jsme zareagovali a do centra přizvali prémiovou značku z tohoto segmentu. Doufáme, že zákazníci ocení sortiment Yankee Candle právě nyní, před Vánoci. Budeme velice rádi, pokud vonné svíčky napomohou k příjemné vánoční atmosféře nebo udělají radost jako krásný dárek pod stromečkem. Při té příležitosti ještě připomenu, že si naši zákazníci přáli kvůli pohodlnějším nákupům vánočních dárků prodloužit otevírací dobu. Proto máme po celý advent, tedy od 7. do 23. prosince prodlouženou otevírací dobu až do 21:00,“ říká Lenka Čapková, ředitelka Fashion Arena Prague Outlet.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.