08.04.2020 2 minuty čtení

Česká asociace franchisingu vítá mezi svými členy společnost IWG

Omezení se postupně ruší, takže bude čas se poohlédnout po novém pracovním prostoru. Představujeme Vám možnost investice do franšíz Regus nebo Spaces.

Společnost IWG (International Workplace Group) byla založena v roce 2016 jako holdingová skupina pro různé společnosti s flexibilním pracovním prostorem pod různými značkami (např. Regus, Spaces, HQ, No 18, Signature by Regus; v České republice konkrétně Regus a Space), a má přes 3 500 poboček ve 120 zemích.

IWG Jako provozovatel flexibilních kanceláří v průběhu uplynulých 30 let rozvinul několik různých konceptů odpovídajících různým pracovním stylům a finančním možnostem klientů. Klientem může být každý, kdo požaduje flexibilitu, tedy jak podnikatel na volné noze, tak nadnárodní korporace.

V České republice nabízí společnost IWG provozování těchto franšíz:

Regus nabízí profesionální pracovní zázemí v plně vybavených privátních kancelářích s kompletními službami, moderní zasedací místnosti a business lounge na více než 3 000 místech po celém světě.

Spaces je trendy coworkingový prostor, který kromě vybavených soukromých kanceláří nabízí velkorysé sdílené prostory tzv. business club s praktickým zónováním. Kromě tradičního coworkingu se zde nachází např. klidová zóna, prostor pro eventy a networking, ale také vlastní kavárna Spaces Café.

Coworkingové prostory Spaces můžete navštívit v Praze (Albatros, Nile House, Smíchoff a v květnu 2020 se otevře centrum Parkview).

Díky dlouholeté praxi a prověřenému know-how dokážeme zájemcům o franchising poskytnout osvědčené nástroje k vybudování a úspěšnému provozování center Regus nebo Spaces. Velmi zajímavou podporou je i začlenění do mezinárodní sítě více než 3 500 center ve 120 zemích světa, která čerpá z celosvětově řízených marketingových kampaní.

www.czech-franchise.cz; www.iwgplc.com/OurCompanies; www.regus.com; www.spacesworks.com

#caf #ceskaasociacefranchisngu #franchising #iwg #regus #spaces

Hodnocení: +10
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.