Negativní lidé a situace? Jak je otočit do pozitiva s IronManem Šimonem?

"Nechce se mi! Nemám energii. Zase negativní zákazník." Pokud se vám někdy něco takového honí v hlavě, pak musíte poznat Šimona. Je to obchodník, manažer, táta a IronMan s neustále skvělou náladou v jedné osobě. Inspirujte se a dobijte energii :).

 

V nejnovějším Energeťáku jsme měli tu radost vyzpovídat Šimona Tejkala, Věnuje se obchodu a vedení týmu a i když to nejsou jednoduché disciplíny, ze Šimona úplně srší pozitivní energie. 

“Sprinteři v obchodě neuspějí. Je potřeba si vybudovat vytrvalost.” Z něčích úst mohou tato slova znít jen jako recyklace motivačních citátů. Ale když se bavíte s obchodníkem, který bude startovat v roce 2022 na mistrovství světa v IronManovi na Havaji, má to úplně jinou váhu. 

Jakou paralelu můžeme najít mezi obchodem a sportem? Jak přistupovat k rovnováze mezi osobním a pracovním životem, abychom byli štastní v obojím? Dokážete si představit 3 hodiny trénovat, pak vyrazit na jednání a ještě mít energii na hraní si s malou dcerou? My už ano :).

Šimonův přístup je inspirativní a právě proto jsme rádi, že jsme stihli natočit společně rozhovor před vypuknutím pandemie. Kdy jindy než dnes je potřeba se soustředit na pozitivní přístup, trénovat vytrvalost a překonávat sama sebe. 

Jestli i vaše zkušenost potvrzuje, že cestu k úspěchu dláždí vytrvalost a úsměv na tváři, tento Energeťák bude přesně pro vás!

Petr Bernadič a Honza Laibl

PS: Budeme rádi za vaše postřehy a zpětnou vazbu. Pokud by vás napadlo, komu dalšímu by se rozhovor líbil a mohl by mu přinést inspiraci – pošlete mu ho 🙂

PPS: Chcete vědět o dalším Energeťáku? Přihlašte se k odběru novinek na blogu nebo si nás přidejte na facebooku, linkedInu, instagramu nebo youtube.

Warengo vám pomáha uspět ve všech byznysových i životních výzvách

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.