25.03.2020 4 minuty čtení

TAB Board pomáhá podnikatelům online

TAB Board, člen České asociace franchisingu, přešel do on-line prostředí.

PRAHA, 24. března 2020 - Majitelé malých a středních firem nemají v těchto dnech u nás na růžích ustláno, a to bez ohledu na to, zda je vládní nařízení postihla napřímo, či ne. Přímá omezení způsobená vládními opatřeními, nízká poptávka ze strany zákazníků, výpadky dodavatelů, to vše dnes podnikatelům znesnadňuje jejich práci. Všichni se musí vypořádat se situací, se kterou nikdo z nás nemá přímou zkušenost.

Posláním TAB Board je pomáhat majitelům a ředitelům malých a středních firem v jejich řízení a rozvoji, a to nejen v době, kdy jde všechno hladce.

Síla a přínos spolupráce v podnikatelských boardech se totiž ukazuje zejména v momentech, kdy nastane problém. A v současnosti je ten problém opravdu veliký. „V dobrých časech je mít okolo sebe tým zkušených kolegů, se kterými se můžeme poradit, důležité. V dobách ekonomické nejistoty není přístup k podpoře, expertíze a kvalitním radám žádný luxus – je to NUTNOST,“ říká spolumajitel master-franšízové licence pro ČR a SR Šimon Mastný.

I když vládní nařízení a všeobecný strach z šíření nákazy způsobené koronavirem, znemožnily realizovat Zasedání poradních TAB Boardů za osobní účasti členů, jak je obvykle zvykem, TAB Boardy nepřestávají být pro své členy oporou. Zahájili jsme online formu pořádání Boardů a individuálních koučinků, což je plnohodnotná forma. Nabízená podpora se nutně neomezuje jen na stávající členy. Pomocnou ruku je náš tým připraven podat i těm, kteří se doposud nestali součástí podnikatelské komunity TAB Board a potýkají se v současnosti s ekonomickými problémy způsobenými touto nenadálou krizí.

Co získáte, když se k nám teď připojíte?

  • Podporu správných firemních rozhodnutí od proaktivních a stejně naladěných podnikatelů
  • Možnost podělit se o své obavy a nacházet nové nápady a konkrétní řešení svých problémů se skupinou zkušených majitelů firem
  • Zpětnou vazbu a tipy, jak své podnikání podpořit i v této nelehké době
  • Tým zkušených poradců – majitelů firem
  • Nebudete na své podnikání sami a začleníte se do komunity TAB Board

„Naši členové rozhodnutí přesunout se alespoň na nezbytně nutnou dobu do online světa velmi vítají. Oceňují, že ani v době, kdy potkat se s někým osobně je velká vzácnost a také určitý risk, mají stále jistotu v tom, že o sebe a svá pravidelná setkání nepřichází. Opravdu tak vidí, že s námi nejsou na své podnikání a problémy s ním spojené sami,“ dodává Šimon Mastný.

Pokud cítíte, že i vy byste ocenili podporu, kterou našim členům v TAB Board nabízíme, neváhejte a kontaktujte nás. V současné situaci umožňujeme novým členům (majitelům z malých a středních firem) online podporu bez nutnosti finanční investice.

Pro více informací kontaktujte:

Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111 323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz

 

O TAB Board:

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový franšízový koncept v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA před 30 lety a nyní je provozován již ve 20 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu a také Slovenské Franchisingové Asociácie.

#caf #ceskaasociacefranchisingu #tabboard

Hodnocení: +10
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.