3 minuty čtení

Canon na veletrhu Reklama Polygraf 2019 představí flatbed novinku

Největším lákadlem stánku společnosti Canon na letošním veletrhu Reklama Polygraf bude UV flatbed tiskárna Océ Arizona řady 1300.

Nový model se skvěle hodí pro výrobce reklamní grafiky a cedulí se středním objemem produkce, kteří chtějí zvýšit efektivitu výroby a zvládnout neustále rostoucí nároky zákazníků na nové a rozmanitější aplikace. K vidění ale budou i další stroje a nové technologie značek Canon.

Inovativní tiskárny řady Arizona 1300 jsou prvními flatbed tiskárnami společnosti Océ, které využívají vytvrzování výtisků diodami LED, aby maximalizovaly dobu produktivního provozu. Nová řada současně uvádí na trh software Océ Arizona Xpert, inovativní systém zjednodušující a automatizující složité úlohy včetně vícevrstvých a oboustranných aplikací, takže tiskové soubory jsou připraveny téměř okamžitě. Intuitivní software ukládá soubory připravené k tisku a umožňuje, aby další podobné úlohy zákazníka byly v budoucnu připraveny jednodušeji a rychleji, čímž podporuje dlouhodobě efektivní produkci.

Jedná se také o první flatbed tiskárny Canon, které jsou vybaveny službou Océ Remote Service zaručující maximální provozuschopnost a neustálou technickou podporu. Tento nástroj umožňuje zákazníkům lépe sledovat spotřebu inkoustů a objemy tisku, a dává prostor pro získání na míru šité servisní smlouvy odpovídající individuálním potřebám a požadavkům. V rámci prezentace společnosti Canon na veletrhu Reklama Polygraf 2019 nebude chybět ani v loňském roce představená 64palcová tiskárnaOcé Colorado 1640. Je to první zástupce řady roll-to-roll tiskáren využívajících inovativní technologiiCanon UVgel. Ta nabízí zákazníkům nejen univerzálnost aplikací ale díky vyspělému technickému řešení i vysokou produktivitu, pokročilou automatizaci a průmyslový design.

Také další stroje, které budou k vidění na stánku společnosti Canon, nabízejí široké využití v oblasti dekorativního a průmyslového tisku. UV flatbed tiskárna Océ Arizona v kombinaci se stolovým řezacím plotrem Kongsberg X24 spojuje vysokou kvalitu tisku a spolehlivou produktivitu bez kompromisů. Na tomto řešení bude předváděna ukázka reálného použití u zákazníků a optimalizace workflow s možnostmi pokročilé automatizace výroby pro široké spektrum materiálů. Velkoformátové tiskárny Canon imagePROGRAF PRO-6000 a Canon imagePROGRAF TM-205předvedou produkci špičkových fotografií a uměleckých tisků, voděodolných POS materiálů či plakátů. Digitální produkční tisk zastoupí multifunkční tiskárna Canon imagePRESS C750 kombinující kvalitní tisk a vynikající výkon v menším, ale robustním provedení.

Společnost Canon se na Vás těší na veletrhu Reklama Polygraf 2019 ve dnech 9. – 11. dubna 2019 na adrese PVA EXPO PRAHA hala 4, stánek 4B06.

Hodnocení: +2
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.