Základní informace o CoverdealFX

CoverdealFX je registrovaná obchodní značka společnosti Coverdeal Holdings Limited. Coverdeal Holdings Limited je regulována Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC) s licenčním číslem CIF 231/14.

Prostředky klientů jsou uchovány v uznávaných evropských bankách. Coverdeal Holdings Ltd je členem Investor Compensation Fund ("Fond") pro klienty kyperských investičních firem ("CIF") a jiných Investičních firem ("IF").

Zákaznická podpora je klíčovým prvkem každé společnosti, naši specialisté zákaznické podpory podstupují rozsáhlá školení a neustále rozvíjí své dovednosti, aby Vám mohli poskytnout tu nejlepší možnou službu. Jsme k dispozici 12 hodin denně a poskytujeme zákaznickou podporu ve více jazycích (angličtina, čeština, španělština, ruština, arabština a další). Našim klientům také nabízíme Trading Central. Jedná se o nástroj specializující se na poskytování praktických informací, nejnovějších finančních grafů a analýz, vše v rámci naší platformy.

Pro Profesionální klienty nabízí tento broker pákový efekt až ve výši 1:200, zatímco Neprofesionální klienti mají možnost získat pákový efekt v hodnotách mezi 1:2 a 1:30.

Typ brokera: STP
Minimální vklad: Od 100 USD nebo 100 EUR
Spread: Od 2 pipů
Další poplatky: Ne
Velikost páky: 1:200 (1:30)
Podporované platformy: MetaTrader 5 (MT5), Sirix WebTrader, Sirix Mobile Trader
Možný hedging: Ano
Na trhu od roku: 2014
Země původu: Kypr

Více zde: https://coverdealfx.com/cs/

Warengo vám pomáha uspět ve všech byznysových i životních výzvách

Pro přidání komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.