09.11.2018 2 minuty čtení

Khabib znovu v kleci? Jedině za 50 milionů dolarů, říká jeho manažer

Od svého slavného vítězství nad Conorem McGregorem ze začátku října je Khabib Nurmagomedov doslova na roztrhání. Potkává se s prezidenty a dalšími vládními představiteli, stal se hvězdou první třídy. A jeho manažer si toho je velmi dobře vědom.

Mluví se o odvetě s poraženým McGregorem či společné „show“ s neméně slavným americkým boxerem Floydem Mayweatherem. Co však dnes manažera Ali Abdelazize zajímá nejvíc, to je cena jeho svěřence.

Jak Ali vysvětlil nedávno pro bulvární TMZ, Khabib je dnes globální superstar a jeho cena je rozhodně vyšší, nez McGregorova. Organizace UFC by si to podle něj měla konečně uvědomit a platit zápasníka z ruského Dagestánu adekvátně jeho slávě. Co to znamená? Podle Aliho minimálně 50 milionů dolarů.

Aktuální cena Khabiba za zápas? 50 milionů dolarů

„Ale notak! Máte tady chlapa, který se potkává s prezidenty jako je Putin nebo Erdogan. A proti němu týpka, který akorát tak prodává whisky na rohu ulice. Vždyť to ani není ku*va stejná planeta!“

Aliho vyjádření je jako vždy velmi osobité, ale nutno uznat, že je v pozici, kdy může své požadavky zvyšovat. A jak to tedy vypadá s případnou odvetou s McGregorem? I zde by rozhodovala cena, ale dost možná také chuť po ještě výraznějším vítězství:

„Chci aby doslova pil svou vlastní krev. Říkal spoustu sra*ek a zesměšnil se před celým Irskem, před svou matkou, svým otcem i svou ženou,“ nebere si Ali servírky.

Reálněji však aktuálně vypadá duel s Floydem Mayweatherem, za který by Khabib nepochybně mohl inkasovat svou vysněnou sumu.

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.