Spustili jsme MARKETPLACE! Vyberte si investiční platformu, ptejte se, hodnoťte.
02.03.2020 2 minuty čtení

Se Saxo Bank se dostanete dál

Česká pobočka Saxo Bank v březnu spustila kampaň na Letišti Václava Havla. Sloganem You've come so far. Let's go further together. chce oslovit nejen české top manažery, ale i zahraniční byznysmany, kteří cestují přes pražské letiště.

Kampaň obsahuje jak statické vizuály, tak i spoty, doplní ji i několik printových reklam. Poběží přitom na obou terminálech, a to až do konce dubna.

Česká pobočka dánské investiční společnosti Saxo Bank spustila 1. března OOH kampaň na Letišti Václava Havla. „Pro historicky první outdoorovou kampaň Saxo Bank v České republice jsme vybrali místo, kterým prochází podnikatelé a top manažeři nejen na svých obchodních cestách,“ uvádí ke kampani markeťák Saxo Bank Jakub Bezděkovský a dodává: „Cílem kampaně je primárně brand awarness, zakomponovali jsme do ní ale i taktičtější kampaň, která bude na vybraných vizuálech.“

Slogan You've come so far. Let's go further together. tak láká nejen českou, ale i zahraniční klientelu. „Nesoustředíme se jen lokálně, zaujmout chceme i byznysmany z ostatních CEE zemí, které spadají pod pražskou pobočku Saxo. Ústřední motiv jsme proto situovali do několika světových finančních metropolí, jako je New York, Londýn, Frankfurt a na příletech jsme použily i motivy Prahy,“ doplňuje Jakub Bezděkovský. Kampaň, kterou zpracovával interní tým Saxo Bank, poběží od 1. března do 30. dubna na celkem 12 místech obou terminálů, a to jak v odletových, tak i příletových halách. Její součástí je sloupová reklama, podsvícené vizuály, CLV i 10 vteřinové spoty. Během dvou měsíců se objeví také v printu, např. v časopise Forbes.

Více zjistíte na vip.saxo

Hodnocení: +9
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.