31.10.2018 1 minuta čtení

"Realitní magnát" Floyd Mayweather zase nakupoval. Jak vypadá jeho nejnovější úlovek?

Úspěšný boxer Floyd Mayweather je znám tím, že utrácí obrovské částky za luxusní zboží. Nikdy ho tak například neuvidíte v oblečení, které už měl jednou na sobě. To jistě není cesta k udržení či navýšení majetku. Kromě jiného však také investuje nemalé částky do nemovitostí, může to být ta správná cesta pro zajištění budoucího bohatství?

Přesně před rokem si Mayweather pořídil jako odměnu za duel s Conorem McGregorem luxusní sídlo v Beverly Hills s cenovkou 25 milionů dolarů. Pokud však snad jeho fanoušci získali pocit, že je jejich oblíbenec připraven se usadit na prestižní adrese 90210, Floyd je rychle vyvedl z omylu.

Jeho aktuální investici je sídlo v Las Vegas, za které by se nemusel stydět ani římský císař. Ostatně ani cena 10 milionů dolarů není úplně zanedbatelná. Rozloha přes 7 tisíc metrů čtverečních, 11 ložnic, 14 koupelen, venkovní i vnitřní bazén a podzemní parkoviště pro 20 automobilů, což Mayweather se svým vozovým parkem dokáže nepochybně dokonale využít.

Z neporaženého boxera se tak pomalu stává realitní magnát východního pobřeží Spojených států. Jak moc vám jeho investice dává smysl se můžete rozhodnout podle fotek níže.


Photo credit: Camran Zand

Hodnocení: +4
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Ono asi to místo nebude tak ideální, protože ta cena mi vzhledem k té stavbě nepřijde tak vysoká :)
    0
  • No podle mě ty reality dřív nebo později rozprodá až mu dojdou prachy :) Ale jinak samozřejmě pěkný no
    0
  • Já bych se tomu nebránil :)
    0