28.02.2020 3 minuty čtení

Naučte se žrát sra*ky!

Podívejte se na všechny úspěšné lidi kolem Vás...

Lidi úspěšné v osobním životě, finanční sféře nebo po zdravotní stránce. 99 % z nich pro to, co mají teď, muselo dřít a často dělat věci, které normální lidé nedělají a často dělat nechtějí. Život bývá nepředvídatelný a umí nám to dát pěkně "sežrat". 

Nikdo z nás nechce žrát sra*ky, ale přiznejme si to, v životě se nám to stane ještě mnohokrát. Otázka ale není, zda chceme, nebo nechceme...otázka je, jak se zachováte, když je žerete.

Co to vůbec znamená žrát sra*ky?? Pro každého je to něco jiného..

Když jedeš překvapit svojí přítelkyni do Francie, která je tam na Erasmu, a po příjezdu ti dá kopačky....tomu se říká žrát sra*ky.

Když jsi matka samoživitelka, máš tři zaměstnání a otec dítěte neplatí alimenty...tomu se říká žrát sra*ky.

Když jako student platíš z brigád rodinné dluhy, protože by prostě doma nebylo jídlo...tomu se říká žrát sra*ky.

Když musíš prodávat drogy, aby jsi se vyhrabal z ghetta a začal žít život na úrovni...tomu se říká žrát sra*ky.

Tyto věci se netýkají mé osoby, ale jsou to real stories lidí, které osobně znám. Těch příkladů bych mohl napsat nespočet, tyhle si ale pamatuji nejvíc. Často se tihle lidé sami sebe ptají: "Proč já? Co jsem komu udělal? Proč se mi dějí tyhle zlé věci?"

Prostě to přijmi. Buď s tím v pohodě.

Sra*ky nás nutí dělat věci, které nechceme, ale musíme. Ukazují nám, jak žít nechceme a dávají nám motivaci a sílu s tím něco udělat. Změnit svůj život k lepšímu.

Nebudu tu rozepisovat, jaký je smysl života, ale myslím si, že jedna z věcí, kvůli které tady jsme, je, abychom se něco naučili. Taky se Vám stává, že se Vám dějí určité špatné věci pořád dokola a jsou stále horší a horší?? Máte sebereflexi? Umíte se poučit se svých chyb?

Ženy si často stěžují, jakou mají smůlu na muže...prvnímu se moc nechce chodit do práce, další je zadlužený, třetí je gambler/alkoholik a poslední přítel je násilník. Jistě znáte ve svém okolí/životě alespoň jednu ženu, která tyto typy přímo přitahuje. A dokud se z těchto vztahů nepoučí, budou do života dostávat horší a horší muže.

Tohle se nechá aplikovat na jakoukoliv část Vašeho života....vztahy, zdraví, peníze..vyberte si.

Naučte se žrát sra*ky. Přijměte to a poučte se z toho. 

Buďte vděční za špatné věci ve Vašem životě, protože bez špatných věcí by nebyly ty dobré. Bez nenávisti není láska, bez strachu není odvaha, bez zla není dobro. 

Naučte se žrát sra*ky. Postavte se svým problémům čelem a řekněte: "Pojďte do mě! Já to unesu!"

#osobnirozvoj #zivot #nenavist #laska #strach #odvaha #dobro #zlo #penize #zdravi #vztahy #uspech

Hodnocení: +13
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.