Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
04.02.2020 2 minuty čtení

Nejčastější omyly finančních poradců odhalí na Colors of Finance specialisté z KFP

Colors of Finance, konference pro finanční profesionály, se ve spolupráci s lektory ze společnosti KFP zaměří na trénink finančních poradců v oblasti investic. Odhalí pět nejčastějších omylů, kterých se dopouštějí i pokročilí finanční specialisté.

Ve středu 15. dubna proběhne v ostravském Gongu již čtvrtý ročník Colors of Finance. Konference patří mezi největší networkingové akce v regionu a je platformou pro mezioborovou debatu na poli financí, realit, technologií, vzdělávání, osobního rozvoje a posouvání potenciálu. Na poli vzdělávání se se svými dvěma přednáškami zařadí také vzdělávací společnost KFP.

„Chceme ukázat poradcům, že znalost investic je největší přidanou hodnotou pro klienta a zároveň největší konkurenční výhodou poradce,“ upřesnil Petr Pavlásek, zakladatel společnosti KFP trénink.

3 klíčové faktory, které rozhodnout o tom, zda bude vaše investice úspěšná

V prezentaci nabité grafy, čísly a ověřenými faktickými údaji Vám lektor KFP Petr Syrový ukáže 5 velmi závažných omylů, kterých se dopouštějí i pokročilí finanční poradci, nemluvě o těch méně zkušených. Na historických datech od roku 1920 uvidíte důkazy, co kapitálový trh umí, čím Vás může příjemně i nepříjemně překvapit a jak nastavit strategickou alokaci klientova portfolia, aby přežilo i ty nejnáročnější situace, které nás mohou v budoucnosti potkat.

5 největších omylů finančních poradců a bankéřů

Co rozhoduje o 94 % konečného úspěchu vaší investice, přestože o tom řada poradců a bankéřů nemá vůbec tušení? Jak správně nastavit strategickou alokaci, aby vaše portfolio dopadlo dobře, ať se na trzích děje téměř cokoliv? Které osudové chyby můžete udělat při diverzifikaci a jak se jim vyvarovat? To se dozvíte v přednášce Petra Pavláska.

#osobnirozvoj #colorsoffinance

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
Doporučené příspěvky
3 minuty
2 minuty
7 minut
7 minut
9 minut
7 minut
6 minut
4 minuty
5 minut
4 minuty
2 minuty
8 minut