Spustili jsme MARKETPLACE! Vyberte si investiční platformu, ptejte se, hodnoťte.
04.02.2020 3 minuty čtení

Program Colors of Finance 2020 nabídne pestrou paletu přednášek

Program již čtvrtého ročníku Colors of Finance nabídne pestrou paletu. Celodenní odborná konference uvede ve středu 15. dubna více než 22 přednášek ve 3 sálech.

Konference patří mezi největší networkingové akce v Moravskoslezském kraji a je platformou pro mezioborovou debatu na poli financí, technologií, vzdělávání, osobního rozvoje a posouvání potenciálu. O čem to v roce 2020 bude?

Kryptoměny, Umělá inteligence a bezpečnost v online světě

Společně s Dominikem Stroukalem, odborníkem na kryptoměny, se podíváme 10 let zpátky do minulosti, kdy došlo k první známé koupi za bitcoiny a kdy se v médiích začalo řešit, zda bitcoin dává smysl. Co se od té doby změnilo a jestli dává bitcoin vůbec smysl i deset let poté, odhalí jeho přednáška. Naopak do budoucnosti se podíváme s Vladimírem Pikorou, hlavním ekonomem Next Finance, který jako hrozbu vymizení fyzických peněz vidí ve vymizení silné bariéry proti ztrátě svobody.

Digi fórum se formou panelové diskuse zaměří obecně na novinky a trendy v on-line světě. Otevře téma, na čem vyšívají technologičtí leadeři finančního trhu a kde stojí bariéry z hlediska legislativy, ochrany dat a bezpečnosti komunikace.

Osobní rozvoj a motivace

Výzkumy ukazují, že máme tendenci podléhat jednomu ze dvou typů myšlení. První vede k depresivním tendencím a neúspěchu. Druhý naopak ke spokojenosti a výrazně lepším výsledkům. Změnou způsobu myšlení lze výrazně ovlivnit život k lepšímu. V osobním životě i v kariéře. Jak na to prozradí na úvod konference Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace. A o tom, že to opravdu jde, protože „když se chce, tak to jde“, přesvědčí účastníky Dan Přibáň, autor cestovatelského projektu S trabantem kolem světa.

Vzdělávání

Je „licence“ opravdu zárukou profesionálního přístupu? Jaký je rozdíl vzdělávání pracovníka – zaměstnance banky, pojišťovny a jiných institucí oproti finančním poradcům u samostatných zprostředkovatelů. Specializace, nebo týmová práce? Téma otevře panelová diskuse s názvem Profesionalizace finančních poradců.

Ve spolupráci s lektory ze vzdělávací společnosti KFP konference odhalí pět nejčastějších omylů, kterých se dopouštějí i pokročilí finanční specialisté. Zároveň prozradí, jak se v záplavě finančních poradců odlišit a stát se vyhledávaným odborníkem na komplexní finanční poradenství.

Nezůstaneme jen u finančních dovedností. Eliška Vyhnánková, autorka úspěšné a odborníky velmi vítané knihy z produkce Melvil Publishing Jak na sítě, předá recept na to, jak na sociálních sítích získat klienty či zákazníky. Jakub Tomoszek ukáže, jak dělat sexy prezentace, a Filip Štroch jak si efektivně a ekologicky dělat poznámky. 

Legislativní změny

Kdo po 1. 12. 2020 bude poradcem v oblasti pojištění pro klienty z řad OSVČ, malých i středních firem? Pohled zkušených odhalí potřeby a záludnosti pojišťování této skupiny klientů, a to v panelové diskusi Pojištění pro živnostníky a střední firmy: cíleně, nebo nějak?

Český realitní trh čeká v tomto roce řada změn. Prezident podepsal zákon o realitním zprostředkování, jehož hlavním záměrem je vyšší ochrana klientů a celkové zkvalitnění realitních služeb. Jaké změny mohou realitní makléři očekávat?

#osobnirozvoj #colorsoffinance

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.