03.02.2020 2 minuty čtení

Pojišťovna MetLife převzala ocenění Czech Superbrands 2020

Pojišťovna MetLife převzala ocenění Czech Consumer Superbrands 2020 a zařadila se tak mezi nejvýznamnější značky působící v České republice.

V rámci programu Superbrands jsou každoročně oceňovány firmy s výbornými ekonomickými výsledky a klientskými referencemi, které mají v rámci lokálního trhu vynikající pověst.

Ocenění Czech Superbrands vnímáme jako velký úspěch a potvrzení našich kvalit,“ vyjádřil se František Špulák, Marketing and Communication Executive pojišťovny MetLife. „V rámci své činnosti se snažíme neustále zlepšovat a maximálně vycházet vstříc požadavkům našich klientů. Těší nás proto, že je tato naše snaha oceňována tak prestižním způsobem.“

Program Superbrands funguje v České republice už osmým rokem a pravidelně oceňuje nejlepší české značky v několika kategoriích. Zároveň pomáhá s rozšířením povědomí o nich. V České republice je zaregistrován více než milion značek, dostat se mezi Superbrands však mohou pouze ty nejlepší. K jejich výběru slouží nezávislé tříkolové přeměřování a srovnávání na základě mnoha faktorů, přičemž důraz je kladen zejména na jejich obchodní výsledky, rozhodnutí odborné komise či průzkum mezi spotřebiteli.

Program Superbrands má původ ve Velké Británii, ovšem postupně se rozšířil do více než 90 zemí světa. Zařazení mezi Superbrands značí zejména speciální pozici značky v rámci lokálního trhu a její vynikající pověst. Zároveň jsou tímto prostřednictvím prezentovány značky hodné následování, které se díky ocenění dostávají do širšího povědomí spotřebitelů a veřejnosti.

#tiskovezpravy #metlife #czechsuperbrands

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.