31.01.2020 3 minuty čtení

Mohla říct jen "díky", ale ona vzala do ruky pastelky a my se nestačili divit...

Příběh naší milé klientky, která si faktury pojišťuje od jeho vzniku před dvěma roky, nás lidsky velmi silně zasáhl a proto se o něj chceme rozdělit. Jana Adolfová, ředitelka společnosti Famtoys.cz nám ukazuje druhý, zákaznický pohled.

Věříme, že se i díky PojištěnáFaktura.cz podniká v Čechách o trochu lépe ;)

 

Příběh o partnerství

Podnikám čtyři roky, a zažila jsem za tu dobu mnoho situací, kdy se ke mně velká firma se chovala s despektem a arogancí. Nerozumím tomu. Myslím si totiž, že na trhu je dost místa pro poctivé firmy bez ohledu na jejich velikost. Spolupráce a respekt.

Pamatuji se, jak jsem bez ohlášení, jako divoká voda, přijela do kanceláře ředitele třetího největšího hračkářského on-line obchodu. Tehdy jsem věděla přesně, kde je zboží, a chtěla jsem si ho odvést. Pochopili, že to myslím vážně, a oněch 17 tis. Kč za fakturu poslali. Nicméně tehdy jsem si slíbila, že budu takovým situacím předcházet.

Ozvala se firma, se kterou jsem pradávno spolupracovala. Platili takřka obratem. Nicméně, když jsem zkusila zadat do systému PojištěnáFaktura.cz… NEPROŠLO TO. První myšlenka byla: Ach jo..

Druhá myšlenka: OBJEVILA jsem „Ameriku“!!! Takhle si rychle a jednoduše prověřit zákazníka? Fantastické. Zalil mě pocit sebevědomí a jistoty.

Drsné a divoké zkušenosti mě učí, jak je důležité dát SEBE na první místo. Spolupracovat JEN s opravdovými partnery. Pro které moje práce, služby, zboží… není samozřejmost. Naopak, pěkně poděkují a ZAPLATÍ!

Děkuji. Z celého svého pastelkového srdce děkuji PojištěnáFaktura.cz

Díky vám, když získám svou poctivou prací větší zakázku od větší firmy, vím, že mohu klidně spát, a nebát se o své peníze. Když by náhodou někdo nezaplatil, dostanu 85% fakturované částky „anyway“.

A ještě to důležité, si dovolím zopakovat: NEMUSÍM už jako DIVOKÁ VODA jezdit za obchodními partnery a poníženě žádat od peníze. Svou energii mohu investovat k rozvíjení svých talentů. A tuto špinavou práci vám ráda deleguji :)) Dobře investované peníze!!! (1-2 % z fakturované částky). Paní z call-centra už si poradí…

 

Vaše vděčná klientka,

Jana Adolfová – Pastelková

 

  • Chcete i Vy vyzkoušet pojištění od PojištěnáFaktura.cz, které za Vás zdarma řeší i vymáhací proces a nudnou administrativu včetně přípravy dokumentace pro ČSOB Pojišťovnu, pokud se nám do 90 dnů nepodaří s dlužným odběratelem domluvit na úhradě faktury?
  • Využijete možnosti prevence proti neuhraným fakturám, za které Vám oprávněně náleží finanční odměna?
  • Myslíte si, že je normální platit své závazky svým obchodním partnerům včas, ale ne vždy se k Vám tak chovají i Vaši zákazníci?

 

Pojistěte se své faktury už dnes ;)

VÍCE O POJIŠTĚNÍ FAKTUR

 

Pokud se Vám líbí tvorba paní Jany Pastelkové, není nic jednoduššího než si udělat sobě nebo svým kolegům v práci radost a pořídit si originální české pastelky nebo autorské omalovánky, které podtrhnout sílu slov, jako třeba DĚKUJI ;)

My si v kanceláři malujeme a práce je hned barevnější!

 

Přehled barevných, veselých, jedinečných produktů naleznete na e-shopu: https://famtoys.cz/cs/

 

Zdroj: http://vsechnodobredopadne.cz/Originální článek si můžete přečíst ZDE

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.