05.03.2019 2 minuty čtení

Soutěž o studium na University of Applied Management

Získejte MBA, BBA studium a spoustu dalších cen! Tato soutěž probíhá náhodným losováním. Stačí vyplnit přiložený dotazník. Jako dárek máme psychodiagnostiku v ceně 2550,- Kč od partnerské společnosti Institute of Applied Psychology pro všechny.

Dnešní článek vás bude směřovat na podcast, kterým vás provede Dr. Petr Pacher, obchodník, podnikatel, psycholog, přednášející na University of Applied Management, zakladatel této webové stránky.

 

Jste ve vyšší pozici ve firmě, či majitelé firmy či na tyto pozice míříte? Tak tohle téma vás bude zajímat. Tento PODcast pojednává o souběhu rolí majitele a manažera firmy, kdy je člověk vtažen do nekončícího koloběhu operativní činnosti a nemá čas na kreativní činnost, vedení společnosti kupředu správným směrem. Dozvíme se více, jak se z tohoto stavu dostat právě v tomto PODcastu.

Všechny naše podcasty mají velkou hodnotu, ale tento je něčím speciální. Nabízíme Vám účast v naší soutěži, kterou pořádá University of Applied Management. Vyhrává každý! Každý vyplněný dotazníkbude odměněn profesionální psychodiagnostikou v hodnotě 2550,- Kč od společnosti Intitute of Applied Psychology

Hlavními cenami této soutěže jsou:

EXCELLENT MANAGEMENT AND LEADERSHIP, MBAv hodnotě 363 000,- Kč– Zakončeno udělením titulu

BUSINESS EXCELLENCE, BBAv hodnotě 127 000,- Kč– Zakončeno udělením titulu

VYJEDNÁVEJTE JAKO ŠAMPIONv hodnotě 12 000,- Kč– Naučte se vyjednávat 

DÁLE HODNOTNÉ CENY JAKOkamera, externí disk, publikace University of Applied Management a další…

Chcete-li se zúčastnit, neváhejte a přejděte na první díl našeho podcastu a přiložený dotazník.

Přejít na podcast a dotazník

Hodnocení: +8
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.