Spustili jsme MARKETPLACE! Vyberte si investiční platformu, ptejte se, hodnoťte.
23.01.2020 3 minuty čtení

Jste hrdými vlastníky Apple Watch a rádi chodíte do posilovny? Společnost Apple vás za to odmění!

Spojte příjemné s užitečným – vyrazte do posilovny se svými Apple Watch a získejte odměnu!

Patříte do skupiny sportovců, které motivace často schází a pro odvádění skvělých výkonů potřebuje něco více než jen dobrý pocit? Pak se vám jistě bude zamlouvat exkluzivní nabídka od společnosti Apple, která do posilovny nažene i ty největší lenochy, tedy alespoň v Americe. Ptáte se jak?

Chytré hodinky Apple Watch motivují jejich nositele ke sportu

Po celá léta využívají majitelé Apple Watch toto chytré zařízení nejen ke komunikaci, ale pro sledování tepové frekvence, spálených kalorií, ujitých kroků a mnohem více. A protože tento set zdravotních funkcí sklidil mnoho úspěchu, Apple se rozhodl zajít ještě o kousek dál a představit uživatelům Apple Watch atraktivní novinku. Za účelem podpory zdravého životního stylu se Apple rozhodl dát odměnu každému, kdo s Apple Watch vyrazí do posilovny.

Tento zbrusu nový projekt se nazývá Apple Watch Connected a jeho spuštění se plánuje na 24.1. 2020. V rámci této speciální akce budou moci členové posiloven Crunch Fitness, Twin Cities YMCA, BaseCamp a Orangetheory získat za nošení Apple hodinek při cvičení dárkové karty a nejrůznější slevy.

Za nošení Apple Watch do vybraných fitness center dostanete odměnu: Jak to funguje? 

Ať se vám to zdá jakkoliv podezřelé, žádný háček v tom rozhodně není. Jedinou věc, co musíte udělat, je nainstalovat platformu GymKit a synchronizovat ji s vašimi chytrými hodinkami. Tato aplikace umožňuje propojení hodinek s fitness stroji, odkud se shromažďují tréninková data při každém vašem cvičení. 

Funguje to takto: Uživatelé během tréninku přiloží své hodinky na čtečku NFC, jež se nachází na vybraných posilovacích strojích. Tímto způsobem se zaznamenává počet spálených kalorií, průměrné tempo, tepová frekvence a mnoho dalších dat. 

Platforma Apple Watch Connected tyto údaje z GymKit následně stáhne a přenese je přímo do hodinek, kde si je pak mohou jednotliví uživatelé zobrazit a naplánovat svůj tréninkový rozvrh. To stejné se dá přímo provést i na různých fitness kurzech, odkud lze jednoduše sledovat ta stejná zdravotní data. 

Co z toho Apple má?

Apple Watch tímto způsobem může poskytnout jednotlivým posilovnám a fitness centrům cenné informace o tom, jak aktivní jsou jeho členové a jaké z jejich kurzů navštěvují nejvíce. Pro Apple je to zase skvělá forma propagace zdravotní funkce jejich hodinek a strategické zacílení na nadšené sportovce. Zkrátka win-win situace pro obě strany.  

Kromě toho však může být nový program rovněž slušnou propagací Apple Pay. Fitness centra, která se připojí k Apple Watch Connected, sice nic neplatí, ale musí svým zákazníkům a členům poskytnout možnost platby skrze Apple Pay. Tento krok je pro Apple další vynikající strategií, jak získat rostoucí zdroj příjmů a zároveň propagovat tuto oblíbenou platební metodu. 

V loňském roce generální ředitel Applu, Tim Cook, uvedl, že během posledního čtvrtletí došlo skrze Apple Pay k více než 3 miliardám transakcí. Není tedy pochyb o tom, že propagace Apple Pay pomocí Apple Watch bude rozhodně trefou do černého.

#aktuality #apple #applewatch #novinky #usa #inspirace

Hodnocení: +13
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Super zajímavý článek! Apple Watch si chci koupit už delší dobu. Kdyby to výhledově fungovalo i v Česku, určitě by to byl další z důvodů pro.
    +1
  • Asi se stěhuji do Ameriky... :D Ačkoli já sice nemám vstup do fitka zdarma, ale ke svým Fitbitům jsem zdarma přišel :-) takže asi zůstanu v ČR :D
    +1