Spustili jsme DISKUZNÍ FÓRUM! Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá.
19.01.2020 1 minuta čtení

Naučte se říkat NE!

Jedno z nejkratších, ale nejmocnějších slov, které Vám ušetří nervy a spoustu času. Pokud se naučíte říkat NE na vše, co pro Vás není úplně v pořádku, co není v souladu s Vaší cestou k Vašim cílům a prioritám, jedině tím získáte. Naučte se říkat NE!

Nebudu zastírat, že první reakce z Vašeho okolí asi nebudou úplně nadšené. Nemálo lidí Vás možná dokonce bude považovat za arogantního sobce.Ale vyřčením rozhodného NE uděláte hlavně něco pro sebe. PRO SEBE. Vyhnete se závazkům, které Vám osobně nic nepřinesou, úkolům, do kterých se Vám vlastně vůbec nechce, nikam Vás neposunou a které Vás okrádají o tu nejdrahocennější hodnotu - Váš čas. Rozhodným slovem NE získáte čas na sebe, na aktivity, jež Vás naplňují, dodávají Vám energii a činí Vás šťastnými. Rozhodně se vyplatí alespoň občas svému okolí NE říci. Získáte tím Vy i všichni kolem Vás. Jedině šťastný a vyrovnaný člověk může být přínosem pro své okolí. Daří se Vám říkat NE?

Hodnocení: +8
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.
  • Je velká škoda, že text není trošku delší. Takto to tak úplně není story, vhodné například i ke sdílení na sociálních sítích, ale spíš status.
    0