15.01.2020 2 minuty čtení

Přidruženým členem České asociace franchisingu – odborný časopis nejen o značkách Brand&Stories

Brands&Stories je odborný tištěný B2B časopis o značkách, konceptech kamenných obchodů a marketingu at-retail.

Je koncipován do dvou částí: Brands a Stores. Malá slovní hříčka v názvu časopisu napovídá, že se zabývá značkami, lépe řečeno příběhy značek (Stories) a koncepty obchodů (Stores).

Cílem části Brands je zaujmout čtenáře příběhy značek, jejich filozofiemi, zajímavostmi a novinkami. V této části je také rubrika Franchising, která přináší informace a upoutávky na dění v této sféře podnikání a představuje čtenářům franchisové koncepty. 

Neoddělitelnou součástí magazínu je příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů týkajících se retailu.

Brands&Stories vychází 4 krát ročně a je distribuován jako direct mail na stoly marketingových manažerů, majitelů a  ředitelů firem. Je také českým garantem světové soutěže EuroShop RetailDesign Award. Časopis je mediálním partnerem oborových sdružení, asociací, veletrhů, konferencí a jiných akcí.

Cílem části Brands je zaujmout čtenáře příběhy značek, jejich filozofiemi, zajímavostmi a novinkami. Jeho neoddělitelná příloha STORES inspiruje ukázkami zdařilých realizací kamenných obchodů u nás i v zahraničí. Přináší novinky a trendy z oborů, interiérového designu, signmakingu, P.O.P. materiálů, digital signage, vizual merchandisingu, omnichannel marketingu a dalších. Brands&Stories také každoročně přihlašuje české obchody do světové soutěže o nejlepší koncept světa - EuroShop RetaiDesign Award.

Web: https://www.pribehyznacek.cz/Brands-Stores.html

Hodnocení: +7
Pro přidání komentáře se přihlaste nebo zaregistrujte.